Results 1 to 4 of 4
    Junior Member

Otp Pişmanlığı

Arkadaşın hesabından yazıyorum oyun hesabı Hesabımda 80 Npoint vardı ICS sıfırlamaktan yeniden id ve authcode istemekten bitti. Şimdi oyunada giremiyorum. Forumda anlatılan ayarları yaptım hem bilgisayardan hemde telefondan denedim şimdi npointtide sıfırladık ne yapabiliriz.. Düzeleceğini bilsem npoint yüklerim ama onuda bitirecez bu durumda... Saat ayarlarının hepsini denedim...

Windows 10 kullanıyorum..
    Last edited by GamesDepot; 12-05-2019 at 11:24 AM.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Saat dilimi problemi yaşıyor olabilirsin. İşlem yaparken dikkatli olunmalı doğru şekilde ilerleme kaydetmelisin.

İşleme başlamadan önce "hesabın OTP'si bloke olmuş mu?" kontrol etmen gerek. Bunun için otp portalına giriş yapıp, hesabım sekmesinde yer alan "aygıt sıfırlama" seçeneğini seçmelisin. Eğer durum normal ise otp bloke olmamıştır. Aksi durum yazıyorsa 5 Npoint karşılığında OTP blokesini kaldırabilirsin.

Ardından yeniden şifre gönderimi yapılmalıdır.

OTP hatalı kodu sadece ve sadece yanlış saat, tarih ve saat diliminden dolayı verir. İşletim sisteminiz güncel değilse ve hala saat dilimi UTC +2 Istanbul olarak görünüyorsa OTP hatalı kod verecektir.

Yapmanız gereken tek şey işletim sistemini güncelleyerek saat dilimini UTC +3 Istanbul olarak ayarlamanızdır.

Dilerseniz güncellemeden sonra saat ve saat dilimini otomatik olarak ayarlayabilirsiniz. Böylece OTP'niz sürekli doğru kod verecektir. Tüm bunları yapmaz ve saat durumunu çözmezseniz konuda belirttiğiniz durum devam eder. Bu yüzden yazdıklarımızı harfiyen uygulamaya dikkat ediniz.

Aşağıdaki Kod Uyuşmazlığı konusunu da inceleyebilirsiniz?

Kod Uyuşmazlığı

Senior Member JomeyTheBattlePriest's Avatar
    Nickname
    Jomey
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Saat dilimi problemi yaşıyor olabilirsin. İşlem yaparken dikkatli olunmalı doğru şekilde ilerleme kaydetmelisin.

İşleme başlamadan önce "hesabın OTP'si bloke olmuş mu?" kontrol etmen gerek. Bunun için otp portalına giriş yapıp, hesabım sekmesinde yer alan "aygıt sıfırlama" seçeneğini seçmelisin. Eğer durum normal ise otp bloke olmamıştır. Aksi durum yazıyorsa 5 Npoint karşılığında OTP blokesini kaldırabilirsin.

Ardından yeniden şifre gönderimi yapılmalıdır.

OTP hatalı kodu sadece ve sadece yanlış saat, tarih ve saat diliminden dolayı verir. İşletim sisteminiz güncel değilse ve hala saat dilimi UTC +2 Istanbul olarak görünüyorsa OTP hatalı kod verecektir.

Yapmanız gereken tek şey işletim sistemini güncelleyerek saat dilimini UTC +3 Istanbul olarak ayarlamanızdır.

Dilerseniz güncellemeden sonra saat ve saat dilimini otomatik olarak ayarlayabilirsiniz. Böylece OTP'niz sürekli doğru kod verecektir. Tüm bunları yapmaz ve saat durumunu çözmezseniz konuda belirttiğiniz durum devam eder. Bu yüzden yazdıklarımızı harfiyen uygulamaya dikkat ediniz.

Aşağıdaki Kod Uyuşmazlığı konusunu da inceleyebilirsiniz?

Kod Uyuşmazlığı
    Evet katılıyorum. bugün bende aynı sorunu yaşadım sonra sevgili GamesDepot sayesinde düzelttim sorunu. Teşekkürler tekrardan.
    Tanrım Kötü Kullarını Sen Affetsen Ben Affetmem

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by JomeyTheBattlePriest View Post
    Evet katılıyorum. bugün bende aynı sorunu yaşadım sonra sevgili GamesDepot sayesinde düzelttim sorunu. Teşekkürler tekrardan.
    Rica ederim. Problemi çözmenize sevindim. Umarım konu sahibi de problemi çözebilir.

Tags for this Thread