Results 1 to 6 of 6

küfür ve kötü niyet

oyuna bi sorun var mılete ana avrat küfür eip kışkırtıp sonrada karsılık alınca pm yı ona göre ayarlıpp şikayet edenler var kendı küfürleri gözukmuyor bu sebepten haksız yere mue yıyenler var bence küfürün ispatı videolu olsun ve bütün pm yazıları en bastan okunsun

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Tüm konular en ince detayına kadar inceleniyor. Küfürlü konuşmalarda tüm konuşmalar istenmektedir. Sadece ilgili yerlerin ekran fotoğraflarının paylaşılması sonucunda, raporlama işlem görmez.

Junior Member
    Infractions
    0/1 (10)
    Sn. Adminler benim hesabım hacklenmişti. Geri alayım dedim ve aldım. Oyuna yani yeniden başladım. 15 günlük konuşma banım var ve Ticket bölümünden de ban yedim. Bunların kaldırılmasını istiyorum. Birşey yapabilir misiniz ?

Junior Member
    Infractions
    0/1 (10)
    Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Tüm konular en ince detayına kadar inceleniyor. Küfürlü konuşmalarda tüm konuşmalar istenmektedir. Sadece ilgili yerlerin ekran fotoğraflarının paylaşılması sonucunda, raporlama işlem görmez.
    İspat eder misiniz ?

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Tengger_Cavalry35 View Post
    İspat eder misiniz ?
    Ne yazık ki kanıtları paylaşma zorunluluğu bulunmamaktadır.

Ortada verilen bir ceza varsa bilet göndererek, müşteri hizmetlerinden yardım talep edersiniz. Bilete geri dönüş olumsuz ise buna yapılacak bir şey bulunmamaktadır.

Destek ekibi hesabınızı inceleyerek gerekli yanıt neyse verir. Eğer karar kesinleşmiş ise, tekrar bilet gönderildiği taktir de ısrarcı olunmamasını isteyebilir. Hala ısrarcı tavırlar sergilenirse müşteri temsilcisi bilet sisteminden de engelleyebilir. Geçmiş olsun.

Quote Originally Posted by Tengger_Cavalry35 View Post
    İspat eder misiniz ?
    Ne güzel banlandın ama. İnsanların ailevi değerlerine küfür etmek iyiydi. Çek cezanı şimdi.