Results 1 to 9 of 9

Thread: Kurian Draki

Senior Member BestVitaLity's Avatar

Kurian Draki

83 Level kurianım var, yaklaşık 3k atackla 13dk süre yaptım, diğer süre yapanlara bakıyorum 75 level kurian 9dk yapmış.

Skilleri Atack 75, Devil 70, Master 3 verdim. Atack 75 skiliyle kestim. Nerde yanlış yapıyorum skill dağılımı mı yoksa vurduğum skiller mi? Bilen varsa yardımcı olabilirse sevinirim.

İtemden kaynaklı olabilir. Birisi draki çeteleri +9 +10 raptor ile giriyor demişti, aynı itemi tüm karakterlerine aktarıp hepsiyle derece yapıyorlarmış.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Bence devili kıs masterı aç, kırma skili moblara işliyor. Kırıp berserk basıcaksın draki potla ölmezsen hayvan gibi vurursun.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Kurian ile drakiye girdiğimde master 8'deki berserk becerisini kullanırım. Blue Bird mobundan sonra Berserk basıp, süresini uzatıp keserim. Süre olarak çok fark ediyor.

Junior Member
    Ayrıca kitlenmemek için bir yöntem var son zamanlarda bunu tesadüfen keşfettim. Niye bu zamana kadar video koymadıklarını da anladım çünkü süre olarak çok farkediyor. Nasıl olduğunu sormayın bu zamana kadar bana kimse söylemedi kendim keşfettiğim şeyi de söylemem bu yüzden.

Senior Member weaswera's Avatar
    Infractions
    0/1 (15)
    Oyun artık oyun olmaktan çıktı yayıncı dediğimiz adam bile itemlerinin kilidini açmış bir iki üyelik arasında drakide sıralama kovalıyor artık insanlar oyunu oyun gibi oynamıyor ticarethane kafası itemi boşuna mı dizdik daha fazla kazanmalıyım diyerek o şekilde oynuyor

kurianda pek tercih edilmeyen bir class o sebeple tahminime sıralamadaki%80 oyunu oynamayan karakterlerdir

şu oyunda yapılması gereken o kadar düzenleme varken hala yetkili dediğimiz kişiler yerinde saymaya devam ediyor

Senior Member BestVitaLity's Avatar
    Quote Originally Posted by VolgaJames View Post
    Bence devili kıs masterı aç, kırma skili moblara işliyor. Kırıp berserk basıcaksın draki potla ölmezsen hayvan gibi vurursun.
    Kırma skilinin moblara işlediğini nasıl keşfettin? Oldu olacak bosslara torment üstüne kıralım 2 yesin. Öyle bişey yok.
    Last edited by BestVitaLity; 12-04-2019 at 05:49 PM.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by 61garalahana View Post
    Ayrıca kitlenmemek için bir yöntem var son zamanlarda bunu tesadüfen keşfettim. Niye bu zamana kadar video koymadıklarını da anladım çünkü süre olarak çok farkediyor. Nasıl olduğunu sormayın bu zamana kadar bana kimse söylemedi kendim keşfettiğim şeyi de söylemem bu yüzden.
    bazı kordinatlara kit atmıyor

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    96,215 koordinatında kitlenmeden rahat rahat kesersin uzun süredir bu koordinatlar var halen daha düzeltilecek bakalım bekliyoruz.