Results 1 to 4 of 4

Thread: Otp hakkı hk.

Senior Member
    Infractions
    0/1 (5)

Otp hakkı hk.

Yıllardır aynı numarayı kullanıyorum, ve şuan otp hakkım dolu ve boşaltmak için eski suan kullanimi askıda olan , idsini bile hatırlamadığım karakterlerin bilgisi isteniyor .
    Nttnow suanki numarama, otp gibi kod ile girileceği söylendiği için kayıt oldum ve 10 aydır bu konu hakkında gelişme yok.
    En azından destek bileti gönderip, 5 yıl önceki hesaplar numaramdan kaldirmalari söz konusumu? Şuan hesabım çok güvensiz

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Şu an için numara değişikliği talebi alınmamaktadır.

Senior Member
    Infractions
    0/1 (5)
    Quote Originally Posted by SkCLucky View Post
    Merhaba,

Şu an için numara değişikliği talebi alınmamaktadır.
    Ben kendimi anlatamadim sanırım çok pardon,
    Oyuna ara verdim 3 5yil . Geçen yıl oyuna geri döndüm ve numaram hic degismedi.(numara değiştirmek, hele oyun içi kolay değil)

Numaramda kayıtlı 3 otp hesabi görünüyor, ara vermiş olduğum dönemden kalan.
    Bölümlerin iptalini sağlamak istiyorum ki şuan mevcut oynadıgim karakteri koruma altına aliyim

Bilgileri bilmediğim eski olduğu için bu işlemi ben yapamıyorum

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Quote Originally Posted by burakonemm94 View Post
    Ben kendimi anlatamadim sanırım çok pardon,
    Oyuna ara verdim 3 5yil . Geçen yıl oyuna geri döndüm ve numaram hic degismedi.(numara değiştirmek, hele oyun içi kolay değil)

Numaramda kayıtlı 3 otp hesabi görünüyor, ara vermiş olduğum dönemden kalan.
    Bölümlerin iptalini sağlamak istiyorum ki şuan mevcut oynadıgim karakteri koruma altına aliyim

Bilgileri bilmediğim eski olduğu için bu işlemi ben yapamıyorum
    Öncelikle, hesap desteği alabilmeniz için tüm bilgileri eksiksiz bilmeniz gerekiyor. Fakat bahsettiğiniz gibi yani numara silme hizmeti verilmemekte.