Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13
    Junior Member

Dikkat trade atarak hacklemeye calisma ve hakaret

**** isimli kullanıcı durduk yere trade atarak gezıyor. Ben uyardıgım zaman ıse hakaret etti.
    Last edited by ScORp_LiON; 12-03-2019 at 02:30 PM.

Senior Member Sariaslan's Avatar
    Nickname
    Sariaslan
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    TheLordofTheRings
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Ya bu durumda hiç hoş değil.
    Seni şikayet edeyimde banlasınlar. Bu nedir ya.

Ey mavi göklerin beyaz ve kızıl süsü,
    Kız kardeşimin gelinliği, şehidimin son örtüsü,
    Işık ışık, dalga dalga bayrağım!
    Senin destanını okudum, senin destanını yazacağım.

Sana benim gözümle bakmayanın
    Mezarını kazacağım.
    Seni selâmlamadan uçan kuşun
    Yuvasını bozacağım.

Junior Member
    Adamı korkutmak amaçlı öyle dedim Belkı korkar da bu tur eylemlerden vazgecer diye düşündüm ama trade atmaya devam etti.

Trade atarak hack olayı hiç bir zaman yoktu ve şuanda yok. Eski yıllarda trade atarak invertoride ki itemler buga girip görünmüyordu ve size trade atanın bütün itemlerinizi aldığını sanıyordunuz (bir çok kişi böyle sanıyordu) daha sonra itemlerimi geri ver felan derken , dolandırıcı arkadaş İd şifresinizi istiyor verirseniz eğer itemlerinizi geri vereceğini söylüyor ve bir çok kişi id şifresini veriyordu soyulmada tam o an gerçekleşiyordu
    Pc güvenliğiniz tam ise Korkmayın illegale bulaşmadığınız sürece kimse itemlerinize birşey yapamaz. Otpsiz charlarım item kilitsiz üstü gb dolu ama hiç bir zaman sorun yaşamadım.. Tabii siz otp yapın itemlerinizi kitleyin..

Junior Member
    Quote Originally Posted by MonsterAdamm View Post
    Trade atarak hack olayı hiç bir zaman yoktu ve şuanda yok. Eski yıllarda trade atarak invertoride ki itemler buga girip görünmüyordu ve size trade atanın bütün itemlerinizi aldığını sanıyordunuz (bir çok kişi böyle sanıyordu) daha sonra itemlerimi geri ver felan derken , dolandırıcı arkadaş İd şifresinizi istiyor verirseniz eğer itemlerinizi geri vereceğini söylüyor ve bir çok kişi id şifresini veriyordu soyulmada tam o an gerçekleşiyordu
    Pc güvenliğiniz tam ise Korkmayın illegale bulaşmadığınız sürece kimse itemlerinize birşey yapamaz. Otpsiz charlarım item kilitsiz üstü gb dolu ama hiç bir zaman sorun yaşamadım.. Tabii siz otp yapın itemlerinizi kitleyin..
    Ben öyle soyulan çok gördüm. 2002 den beri bu oyunun ıcındeyım. Uzun bır ara verıp gerı geldım . Peki sence o adam defalarca attıgı bu trade lerı zevk için mi atıyor ? hiç bir amacı yok mu ?

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Elinizde kanıtlar varsa, Cheat Reports kısmına bildirilebilirsiniz.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Quote Originally Posted by takacaksa06 View Post
    Ben öyle soyulan çok gördüm. 2002 den beri bu oyunun ıcındeyım. Uzun bır ara verıp gerı geldım . Peki sence o adam defalarca attıgı bu trade lerı zevk için mi atıyor ? hiç bir amacı yok mu ?
    Trade ile senden para Chitn shel çöp itemleri istiyodur 500k 1m ne koparırsa , bende karşılaşıyorum o tiplerle

Banned
    Nickname
    EFSER
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    RulersMyHeart / RulesMyHeart
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (100)
    Quote Originally Posted by MonsterAdamm View Post

2006 2007 senesi trade hackten çarım soyuldu.
    Pc ye format atmadığım halde diğer çarlarım soyulmadı.
    özelliği şuydu.

Senin trade atman gerek ki karşı tarafa o an o karakterin id şifresi gidiyor , nasıl yaptılar bilmiyorum. key loger değil bu. oyun açığıydı herhalde.
    ezik çarla senden para istiyor emc ışınlanmak için , ozamanlar 35 level sınırı da yok civciv adam , acıyıp veriyorsun , hooop itemler gitmiş

Senior Member lGiNl's Avatar
    Quote Originally Posted by Efser15x View Post
    2006 2007 senesi trade hackten çarım soyuldu.
    Pc ye format atmadığım halde diğer çarlarım soyulmadı.
    özelliği şuydu.

Senin trade atman gerek ki karşı tarafa o an o karakterin id şifresi gidiyor , nasıl yaptılar bilmiyorum. key loger değil bu. oyun açığıydı herhalde.
    ezik çarla senden para istiyor emc ışınlanmak için , ozamanlar 35 level sınırı da yok civciv adam , acıyıp veriyorsun , hooop itemler gitmiş
    ben ozamanlarda oynadım hiçte öyle birşey yoktu şu oyunun en büyük açık problemi buya 1coins e item atmaktı ben 20 gblik itemi anaaa adam 21 gb ye buyy açmışlan diyip atmıştım ağlamamla kaldım

Senior Member eren_t's Avatar
    Nickname
    SnowTger
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Bu tarz genelde Inn civarında olan seri tradelerin sebebi farklı. Adamlar uyanık, yan yana gördüğü ve birbirlerine bir şeyler verdiğinden şüphelendiği charlara anında trade atarak araya kaynak oluyor. Dikkatsiz olunduğunda arkadaşına vermek istediğin item hırsıza gidiyor. Oyunu oynadığım zamanlar ne zaman Folk'a gitsem tradeyi blokluyorum bu sebeple.
    I am a normal guy who wants a normal life.