Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13

İnt priest silahları ve görev itemleri

Merhaba, int priestlerin solo görev yapması ve level kasması çok zor. Oyuna sonradan başlamış birisi görev itemleri ile bir okçuya göre 5 kat daha uzun sürede görevleri tamamlıyor. Görev itemleri çok az vurduğu için mobları kesene kadar bir sürü pot gidiyor. Bir süre sonra görev potları bitince pot alacak parası bile kalmaz hale geliyor, yapabileceği herşey kilitleniyor.
    PUS'tan Npoint çekseler 3 gün beklemeleri lazım, sonradan başlayanlar için oyun çile haline geliyor.

Tek başına rahat kasabilmeleri için STR BP olsalar, bu class için hiç bir görev itemi yok. Kısaca takılar dışında oyunda STR prieste yardımcı görev yok.

İnt priestlere görevlerden kalkan ve mace veriliyor, kalkan uygun fakat verilen mace nin statlarında problem var.
    Verilen mace 124 str istiyor ve ilerleyen levellerde görevlerden daha çok str isteyen maceler geliyor.
    Daha sonrasında elit itemlerin hiç birisi okadar str istemiyor ve sıfırlamak için özellikle yeni server'larda bir sürü para vermemiz gerekiyor.

+8 Holy Animor : 137 int 87 str
    +8 Smite hammer 134 int 92 str
    +8 Stone Splitter 134int 92 str
    +8 Lupus hammer 98 int 72 str
    +8 Priest chitin armor 174 int 104 str
    +8 Priest Shell 190 int 108 str
    +7 Krowaz 190 int 108 str
    +8 Leonard 135 int 0 str

Durum böyleyken bence priestlere STR BP için görev itemi eklenmeli ve int priestler için görev itemleri STR istemeyen mace ile değiştirilmeli.
    Last edited by Hty43; 12-03-2019 at 12:06 PM.

Senior Member
    priesti str olarak görmedikleri için aslında durum bu yardımcı görevde olduğu için oyunun başından beri malesef durum bu

eslanttaki 70 questinde bile sadece kalkan ve mace var

Senior Member lGiNl's Avatar
    Quote Originally Posted by Hty43 View Post
    Merhaba, int priestlerin solo görev yapması ve level kasması çok zor. Oyuna sonradan başlamış birisi görev itemleri ile bir okçuya göre 5 kat daha uzun sürede görevleri tamamlıyor. Görev itemleri çok az vurduğu için mobları kesene kadar bir sürü pot gidiyor. Bir süre sonra görev potları bitince pot alacak parası bile kalmaz hale geliyor, yapabileceği herşey kilitleniyor.
    PUS'tan Npoint çekseler 3 gün beklemeleri lazım, sonradan başlayanlar için oyun çile haline geliyor.

Tek başına rahat kasabilmeleri için STR BP olsalar, bu class için hiç bir görev itemi yok. Kısaca takılar dışında oyunda STR prieste yardımcı görev yok.

İnt priestlere görevlerden kalkan ve mace veriliyor, kalkan uygun fakat verilen mace nin fakat statlarında problem var.
    Verilen mace 124 str istiyor ve ilerleyen levellerde görevlerden daha çok str isteyen maceler geliyor.
    Daha sonrasında elit itemlerin hiç birisi okadar str istemiyor ve sıfırlamak için özellikle yeni server'larda bir sürü para vermemiz gerekiyor.

+8 Leonard 135 int 0 str

Durum böyleyken bence priestlere STR BP için görev itemi eklenmeli ve int priestler için görev itemleri STR istemeyen mace ile değiştirilmeli.
    oyunun enbüyük eksiklerinden biri solo oynayan playerin mecburen okcu veya warior açmak zorunda olması oyuna uzun süre ara vermiş oyuncular çok büyük sıkıntılar yaşıyor örneğin cash çekme problemi oyunun durumunu gözlemleyebilmek için veya oyuna başlamak için 30 lria ödemeniz gerekiyor bu en büyük problemlerden biri bunu yanı sıra dediğinizki int priestler görev yapamaz halde mageler çok zorlanıyor hiçbir yardım almadan tek başına oynayan oyuncu bu 2 jobu hatta portuda buna dahil oynaması imkansız gibi birşey düzenlemeler gelmeli ama ben ntt nin bu tarz durumlara el atacağını hiç düşnümüyorum istekler var mantıklı istekler var hiç biri geçerli olmuyor malesef

Senior Member GABR-N-Peace's Avatar
    Nickname
    CaptainGABR
    Server
    KO -> Rosetta
    full int priestin o kadar etkisiz olduğunu sanmıyorum.
    +7 smite ve +7 lupus ile 80'e kadar geldim görevlerde de sorun yaşamadım solo görevlerde özellikle.
    hele +7 ruahue taktıktan sonra çok daha rahat oluyor. +9 raptorlu orta düzey warrior ile moblara aynı damageleri çıkarıyorsunuz malice attığınızda.
    evet biraz daha uzun sürüyor diğer joblara göre ama o kadar abartı süre farkları değil bunlar.
    ap / damage olarak gayet memnundum.

Senior Member
    Quote Originally Posted by GABR-N-Peace View Post
    +7 smite ve +7 lupus ile 80'e kadar geldim görevlerde de sorun yaşamadım solo görevlerde özellikle.
    hele +7 ruahue taktıktan sonra çok daha rahat oluyor. +9 raptorlu orta düzey warrior ile moblara aynı damageleri çıkarıyorsunuz malice attığınızda.
    evet biraz daha uzun sürüyor diğer joblara göre ama o kadar abartı süre farkları değil bunlar.
    Anlatılmak isteneni anlamıyorsun. Okçu görevden gelen yamuk bowla warrior 165 AP li glave görev itemi ile görevlerini yapabiliyor. Diğer sınıflar ise bunu yapamıyor kurian vurmuyor. Cardinal görevi ve sonrası için int priest e verilen görev silahı STR istiyor 112 olması lazım ama STR pri haritası kimse STR ye 106 dan fazla vermez. Oyunu bilen bir priest armor giyeceği kadar stat verir kalanı HP verir. Full int oynarken bile 112 STR vermezsin. Bu oyunda adı priest impack olan ama STR istediği için kullanmadığımız bir İtem var. Neyse konuya gelirsek aynı görevleri eline 50 AP görev silahı ile yap ondan sonra gel. Konudan uzaklasmayin. Adam ne anlatıyor sen ne anlıyorsun.

Junior Member
    Quote Originally Posted by GABR-N-Peace View Post
    +7 smite ve +7 lupus'u hangi görevden aldığını söylersen arkadaşlar da alıp level kasabilir. Konuyu okuyup anlamdan yorum yazıyorsunuz.

Senior Member GABR-N-Peace's Avatar
    Nickname
    CaptainGABR
    Server
    KO -> Rosetta
    Quote Originally Posted by Fatihqenc View Post
    Anlatılmak isteneni anlamıyorsun. Okçu görevden gelen yamuk bowla warrior 165 AP li glave görev itemi ile görevlerini yapabiliyor. Diğer sınıflar ise bunu yapamıyor kurian vurmuyor. Cardinal görevi ve sonrası için int priest e verilen görev silahı STR istiyor 112 olması lazım ama STR pri haritası kimse STR ye 106 dan fazla vermez. Oyunu bilen bir priest armor giyeceği kadar stat verir kalanı HP verir. Full int oynarken bile 112 STR vermezsin. Bu oyunda adı priest impack olan ama STR istediği için kullanmadığımız bir İtem var. Neyse konuya gelirsek aynı görevleri eline 50 AP görev silahı ile yap ondan sonra gel. Konudan uzaklasmayin. Adam ne anlatıyor sen ne anlıyorsun.
    görev silahlarının yetersizliğini yazıp;

+8 Leonard 135 int 0 str

bunların statlarını örnekleyince "bunlar var ama bi halta yaramıyor" gibi anladım.
    int için verilen görev itemleriyle en fazla genie alıp pt girer heal buff atarsınız o konuda haklısınız...

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Antares454 View Post
    +7 smite ve +7 lupus'u hangi görevden aldığını söylersen arkadaşlar da alıp level kasabilir. Konuyu okuyup anlamdan yorum yazıyorsunuz.
    arkadaş +9 raptorlu orta düzey warrio demiş daha ne bekliosunki :S

Senior Member
    Quote Originally Posted by Antares454 View Post
    czdeki daily etkinliğini yapıp mace alırsanız ve 7 yaparsanız smite 7 den daha fazla atak verir size

sorun başta yazdığım gibi str priest sonradan oyuncular tarafından getirilen bir durum yapımcı priesti sadece partyede yancı olarak görmesinden kaynaklanmakta

Senior Member pooktroop's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/2 (30)
    TP Magem için str istemeyen shield ve az mp isteyen armor istiyorum. Banane banane