Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 22
    Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Şahsi düşüncem yeni sunucularda bu gibi etkinlik haritalarının uzun bir süre daha açılmamasıdır.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member BestVitaLity's Avatar
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Şahsi düşüncem yeni sunucularda bu gibi etkinlik haritalarının uzun bir süre daha açılmamasıdır.
    Sürekli aynı şeyler gerçekten bıktırıyor. En azından CSW eklense haftalık bir heycan olsa çok iyi olacak.

Game Master Team Leader Khenarth's Avatar
    Nickname
    Khenarth
    Class
    KO -> Rogue
    Quote Originally Posted by 55b82dd44708ed3e1486 View Post
    Krowaz Ne olacak Bf Ne olacak Neden hayle gelmiyor neredeyse 1 Sene olucak ama hayle krowaz bf ortalıkda yok gmler uyuyor mu. Normalde Ocak da Sw acıldıgında Haziran Temmuz Gibi Krowaz Getiriyorlardı Şimdi Bf Krowaz Hiçbiri Gelmedi. Gelicek mi Zamanla gelicek demişlerdi 1 sene oldu neredeyse artık birşeylerin gelmesini bekliyoruz Gmlerin Bunu Okuyup Dikkate Alıcagını DUsunuyorum İnsh
    Derin uykudayız.

Banned
    Nickname
    IDeViLMayCry
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (5)
    Türkçe yazmayı bilmeyen bir hırbo ve onun tavuk döner kaygısı....

Gelmeyecek MoruQ krowaz bf falan sen git bi 2 sene sonra falan gel konu aç kapiş ???

Banned
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    TGQ
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    İyi ki Mgame bu gibi etkinlik kararlarını sizlere sormadan veriyor.

Senior Member
    helal sana kardeşim aklı mantığı iyi kullanan birisi yeni sw leri 1 ayda bitireceğini bilir 2 snee gelmesin ne zaman herkez full 9 chitin olmaya başlar o zaman farklılık olsun üstünlük olsun diye o zaman getirsinler 3-5 çakala oyunu yem ediyolar ona üzülüyoruz yazık yeni se lere kesinlikle 1sene daha gelmesin o zaman herşey daha iyiye ve eski oyuna(10 sene öncesi ) dönecektir

Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Derin uykudayız.
    CcC Khenarth reis CcC

Senior Member
    şimdi anket açsanız kişiliğini günlük 20 m oyun parasına satmış ittifak toplulukları o anketin sonucunu ortaya koymuşlardı . gelmesin bir kaç yüz sene katılıyorum .

Gelmesin. Uzun bir süre değil hiç gelmesin. 7/24 sadece TL kasabilmek için oynuyorsunuz şu oyunu. UTC ve Krowaz serverin tüm dengesini kısa sürede alt üst ediyor.

Oyunun artık şuna bir dur demesi lazım. Etkinlik ve farm itemlerine non trade olayı gelsin.

Uzun süre sonra illa krowazı getirecekseniz JR gibi bir etkinlik olarak getirin herkes yararlansın. Ve insanlara alternatif bir etkinlik olsun.

Senior Member lGiNl's Avatar
    Quote Originally Posted by now3r View Post
    Gelmesin. Uzun bir süre değil hiç gelmesin. 7/24 sadece TL kasabilmek için oynuyorsunuz şu oyunu. UTC ve Krowaz serverin tüm dengesini kısa sürede alt üst ediyor.

Oyunun artık şuna bir dur demesi lazım. Etkinlik ve farm itemlerine non trade olayı gelsin.

Uzun süre sonra illa krowazı getirecekseniz JR gibi bir etkinlik olarak getirin herkes yararlansın. Ve insanlara alternatif bir etkinlik olsun.
    burda farm itemi dediğiniz şeyin görev itemi olduğunu düşünerek söylüyorumki int priest portu ve mageler cok zor durumda kalır neredeyse çoğu görevi tekbaşlarına ypaamıyorlar veya yaparken çok pot yiyorlar oyüzden görev itemlerine non trade gelirse onlar çok zorlanır oyun dahada zor ve sıkıcı hale gelir eğer görev itemleri değil mh gibi itemlerse onlar non trade olabilir zaten alan kullanmak için alıyor çıkaranda kullanmaya cıkarsın mage ve priest gene zorlanıcak ama mh onlar için büyük dert değil ben oyunun ençok karakter adaletsizliğinden şikayetçiyim biyerden alalım biyere verelim cok ucurum vaziyette örneğin portu exp kasmsı imkansız gibi birşey bir okcuyu exp pre ile yeni swde 7 günde 80 yapmıştım (83 yoktu) portuyu 3 haftada yapamadım okcuyuda partye almıyorlar portuyuda ama okcu kendini kasabiliyor portu kasamıyor bunun yanı sıra czde portudan güçlü çaryok +8 dual maul la yargı dağıtabiliyor (yeni swlerde) aresde ise +10 kroluadam kesmiştim +11 dual +11 shell set 3 str set ile czdede portu kadar güclüsü yok cc atsınlar deniyor tamamda herkes 10 kişilik pt ile oynamıyor charlar arası güc farkı olmalı ama her alanda birbirine yakın güc farklılıkları olmalı int priest farm yapamaz mage toplu dönmeli slotlar haricinde farm yapamaz ki onlarda eslantta artık harpyler ew ler kaldı ki ew yi dönene mage para konusnda cokta sorun yaşan mage değildir cz de asaslar yargı dağıtır cp patladımı birçok çarın artık kaçışı yoktur bu sorunların düzelmesi gerekir bana göre uzattım baya ama hani çözüm non trade değil gibi krowazın utc nin etkinlik olması hoş olurdu özellikle utc adam macro kuruyor aynı anda 3 5 çar sokabiliyor adam için nedirki bir mouse parası utc den fazlasını alıcaktır zaten kücük köpek kesse item düşer 10 tnae daha mouse alır ama etkinlik türü olursa en büyük sorun jr gibi az itemle giren oyuncular (onlardan biri benim mecburen) ki onuda +83 yapar utc etkinliğini cok büyük oranda önne geçilmiş olur