Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast
Results 31 to 40 of 49

Thread: Yasakmı ?

Banned
    Quote Originally Posted by eren_t View Post
    Switch pre almaya para var ama dual md +7 almaya yok
    Şu an eşi dostu topladım ağlıyoruz. Birazdan oyunu yükleyip orda da Moradon Arena önünde ağlama eylemi yapıcam arkadaşlarla.
    birader oyunu bilmiyosun sanırım görev md sinin atağı 87 7 md nin atağı da 87 parlamıyor olması mı yani sana giren ?

Banned
    Quote Originally Posted by eren_t View Post
    Switch pre almaya para var ama dual md +7 almaya yok
    Şu an eşi dostu topladım ağlıyoruz. Birazdan oyunu yükleyip orda da Moradon Arena önünde ağlama eylemi yapıcam arkadaşlarla.
    ayrıca okuma yazmanında olmadığını dusunuyorum soyuldum dediğim halde boş yapıyosun senle muhattap olarak kendime hakaret edemicem hadi ağlmaya deva medin bu jr de cıplak gırıyorum

Senior Member GABR-N-Peace's Avatar
    Nickname
    CaptainGABR
    Server
    KO -> Rosetta
    değil görev md'si +1 sword breakerla gelsin isterse.
    atack yapıyorsa moblara yeterli bence.
    he devaya geldiğinde bişey yapamaz o başka en azından afk kalmasınlar. afk kalmaları daha çok sinir bozuyor.

Senior Member lGiNl's Avatar
    Quote Originally Posted by GABR-N-Peace View Post
    he devaya geldiğinde bişey yapamaz o başka en azından afk kalmasınlar. afk kalmaları daha çok sinir bozuyor.
    afq yaw herkes afq dan şikayetçi ben hatırlıyorum 1 yıl önce jrde afk kalanın videosunu çekince ban atıyorlardı kalktımı o afk kalması herkesin sinirinii bozar ama küfür onada çözüm değil elinden geleni yapsın adam yeterli zaten

Senior Member
    Quote Originally Posted by Aliexpress2576 View Post
    birader oyunu bilmiyosun sanırım görev md sinin atağı 87 7 md nin atağı da 87 parlamıyor olması mı yani sana giren ?
    önce üslubunu düzelt resmi forumdasın

mesele senin 1-2 kere görev itemiyle girmen değil sürekli aynı şekilde devam etmen sadece sende değil şuan çoğu kişi kendi charına item almadan kazandığı 3-5 kuruşu siteye satmasında kör değil kimse serverda herkes birbirini bilir kim item yapıyor kim yapmıyor aynı adamı 1 aydır görev mdsi ile görüyoruz ve biz onlara sövüyoruz sen 1-2 kere girip item yapıyorsan niye üstüne alınıyorsun

Senior Member
    Quote Originally Posted by lGiNl View Post
    afq yaw herkes afq dan şikayetçi ben hatırlıyorum 1 yıl önce jrde afk kalanın videosunu çekince ban atıyorlardı kalktımı o afk kalması herkesin sinirinii bozar ama küfür onada çözüm değil elinden geleni yapsın adam yeterli zaten
    şuan jrlerin %80 i zaten max 10 dakika içerisinde bitiyor partyedeki 2 adam afk sen bunların videosunu çekmekle mi uğraşacaksın yoksa yaratık mı keseceksin Türkiyedeki internet şartları ve bilgisayar özellikleri belli insanlar sürekli video açık gezemiyorlar malesef buda bir çoğunun yanına kar kalması anlamına geliyor

Senior Member FFferik16's Avatar
    Quote Originally Posted by GABR-N-Peace View Post
    Atak yapması maalesef sadece birkaç JR'de idare edilebilir, birkaç kez JR denk gelebilmesi için de çok zaman geçmesi gerekiyor zaten. Yıllar boyu aynı itemsizlik olunca iş değişiyor. JR'de 12 boss, 60 doom-tw-apostle çıkıyor. Hepsine ortalama 20 kere vurman gerektiğini düşünsen her seferinde 200 eksik damage olması toplamda dağlar kadar fark yaratıyor. Ki itemsiz olduğundan daha kolay ölmeleri, zaten bir gıdım canım var nasılsa öleceğim pot basmayayım demeleri vs var.

Bu farkı eğer karşı partide aynı tip kişiden yoksa tam deva geldiğinde devayı kesilmiş halde görünce çok iyi fark ediyorsun.

Yeni sunucular biraz daha muallak ama onların haricindeki sunucularda JR girenler az çok bellidir, kimin kendini geliştirdiğini kimin BİLEREK yıllarca aynı itemsizlikle girdiğini yani niyetini fark edebiliyoruz. Herkesin öyle olduğunu söyleyemem ama aklı başındakiler bir yargıya varmadan önce bu ayrımı yapıyorlar.

Burada bunu ara ara meşrulaştırmaya çalışıyorlar ama yapmayın, biz de oyuncuyuz her şeyin farkındayız. Mevzu itemsizlik mi yoksa başka çıkarlar mı söz konusu biliyoruz.
    Last edited by FFferik16; 12-04-2019 at 08:00 AM.

Senior Member
    Quote Originally Posted by FFferik16 View Post
    Atak yapması maalesef sadece birkaç JR'de idare edilebilir, birkaç kez JR denk gelebilmesi için de çok zaman geçmesi gerekiyor zaten. Yıllar boyu aynı itemsizlik olunca iş değişiyor. JR'de 12 boss, 60 doom-tw-apostle çıkıyor. Hepsine ortalama 20 kere vurman gerektiğini düşünsen her seferinde 200 eksik damage olması toplamda dağlar kadar fark yaratıyor. Ki itemsiz olduğundan daha kolay ölmeleri, zaten bir gıdım canım var nasılsa öleceğim pot basmayayım demeleri vs var.

Bu farkı eğer karşı partide aynı tip kişiden yoksa tam deva geldiğinde devayı kesilmiş halde görünce çok iyi fark ediyorsun.

Yeni sunucular biraz daha muallak ama onların haricindeki sunucularda JR girenler az çok bellidir, kimin kendini geliştirdiğini kimin BİLEREK yıllarca aynı itemsizlikle girdiğini yani niyetini fark edebiliyoruz. Herkesin öyle olduğunu söyleyemem ama aklı başındakiler bir yargıya varmadan önce bu ayrımı yapıyorlar.

Burada bunu ara ara meşrulaştırmaya çalışıyorlar ama yapmayın, biz de oyuncuyuz her şeyin farkındayız. Mevzu itemsizlik mi yoksa başka çıkarlar mı söz konusu biliyoruz.
    tamamen duygusal itemsiz gezmelerinin sebebi

Junior Member
    83 lwl charım var +7 iron x ile giriyorum rebirthsiz. Başlıyorlar sövmeye . her gün aynı karakter meselesii yeni nesil veletler genelde bunlar.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by FFferik16 View Post

Vaybe çözmüşsün olayı yıllarca itemsiz sagopada aynı şekilde girerdi taki cr ye atana kadar girmedi şimdi yeni serverlarda itemsiz giriyor