Results 1 to 4 of 4

Thread: Destan illegal

Destan illegal

Cheat reportsa 3 gün önce attığım kişi, hala aynı yerde hiçbir degisiklik olmadan kasmaya devam ediyor. Forumda yeniyim bazı şeylere hakim olamayabilirim. Cheat reports kullanılmıyor mu ? Ya da başka bi yere mi şikayet etmem gerekiyor. Herhangi bir gm bu konuyu görürse destan1 kalluga hal trol warior slotuna gelsin gözleriyle görsün.
    Last edited by GamesDepot; 12-01-2019 at 02:58 AM.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Şikayetlerinizi kanıtlarınızla birlikte Cheat Reports bölümüne yapmanız gerekiyor.

Cheat Reports Kullanımı konusunu okuyarak raporlama hakkında detaylara ulaşabilirsiniz.

Gamesdepot kardesim gm misin yetkin var mi bilmiyorum ama konuya gelip tavsİye vermek yerine 2 dakikani ayirip slota gelirmisin adam 7 / 24 slotta asla ve asla cikmiyor gunun her ani slotta 2 dakikani ayirip banlar misin ? Cheat report tavsiyen icin tesekkur ederim 2 defa yaptim oraya sikayet 1 haftadir İlgİlenen yok

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by asdfasdfasdffe View Post
    Gamesdepot kardesim gm misin yetkin var mi bilmiyorum ama konuya gelip tavsİye vermek yerine 2 dakikani ayirip slota gelirmisin adam 7 / 24 slotta asla ve asla cikmiyor gunun her ani slotta 2 dakikani ayirip banlar misin ? Cheat report tavsiyen icin tesekkur ederim 2 defa yaptim oraya sikayet 1 haftadir İlgİlenen yok
    Moderator ekibinin oyun içi yetkisi bulunmamaktadır.
    Ek olarak, CR bölümüne açmış olduğunuz raporda tarafınıza verilen cevap şikayet ettiğiniz kullanıcının farklı bir rapor üzerinden işlem sırasına alındığı bilgisi verilmekte. Sırası geldiğinde GM ekibi tarafından sonuçlandırılacaktır.

İyi forumlar.