Results 1 to 4 of 4
    Junior Member

otp sistemine giriş yapamıyorum

otp sistemine giriş yapmak istiyorum fakat uzun bir süre önce oynadığım hesabıma bu sistem yüzünden giremiyorum 2016 da açtığım bu sistem şuan benden doğrulama kodu istiyor fakat taktir edersiniz ki aradan geçen bu uzun zaman içerisinde benim telefon numaram ve telefonum değişti ve şuan sisteme hiç bir şekilde giremiyorum otp nin kendi sayfasına giriş yaptığımda id şifreyi doğru yazmama rağmen benden doğrulama kodu istemesi ve bu kod için tekrar uygulamadaki tek kullanımlık şifreyi sorması bana çok saçma geldi telefonla kod alamıyorum çünkü numaram değişeli 2 sene oldu ve o numarayı başkası kullanıyor lütfen bir çözüm bir yardım bir fikir verin

Junior Member
    o numarayı ara kod söylemesini iste

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Qarani View Post
    otp sistemine giriş yapmak istiyorum fakat uzun bir süre önce oynadığım hesabıma bu sistem yüzünden giremiyorum 2016 da açtığım bu sistem şuan benden doğrulama kodu istiyor fakat taktir edersiniz ki aradan geçen bu uzun zaman içerisinde benim telefon numaram ve telefonum değişti ve şuan sisteme hiç bir şekilde giremiyorum otp nin kendi sayfasına giriş yaptığımda id şifreyi doğru yazmama rağmen benden doğrulama kodu istemesi ve bu kod için tekrar uygulamadaki tek kullanımlık şifreyi sorması bana çok saçma geldi telefonla kod alamıyorum çünkü numaram değişeli 2 sene oldu ve o numarayı başkası kullanıyor lütfen bir çözüm bir yardım bir fikir verin
    OTP sistemindeki kayıtlı olan numaranıza erişiminiz varsa, sistemdeki telefon numaranızı değiştirebilirsiniz.

Sizin şöyle bir avantajınız var. Telefon numaranız bir başkası tarafından kullanıldığını belirtmişsiniz. Eğer eski telefon numaranızı başka biri kullanıyorsa, telefon görüşmesi yaparak durumu izah etmeniz iyi olacaktır.

OTP portalında yer alan numara değişikliğini de böylece gerçekleştirebilirsiniz. OTP sistemindeki numara değişikliği işlemlerinde, kendi kullandığınız numarayı ve eski telefon numaranızı yazmanız gerekiyor. Her iki telefon numarasına da bir şifre gönderiliyor. Sizin telefon numaranızı kim kullanıyorsa, rica ederek gelen kodu size söylerse, numaranızı da değiştirmeniz mümkün olacaktır.

Ne yazık ki 16.02.2019 tarihinden itibaren destek ekibi numara değişikliği desteği vermiyor.

Junior Member
    teşekkür ederim ilgi için yanlız numarayı arayıp durumu izah etmek benimde aklıma gelmedi değil yaşlı bir amca çıktı beni dolandırmak istiyorsun diyip suratıma telefonu kapattı yani eski numarama hiç bir şekilde ulaşamıyorum bir çok şey denedim olmuyor oyuna tekrar başlamak istedim ama ne yazıkki bu olaydan sonra tekrar dönmeyi düşünmüyorum tekrardan teşekkürler

Tags for this Thread