Results 1 to 2 of 2
    Junior Member

Thumbs up Diez HİLE AŞIRILIĞI

Selamlar oyuna 5 yıl sonra dönmeme rağmen hile konusunda hiç bir şekilde ne yetkili görebildim nede ilgilenen kimseler.

Ksc aldım atmaya yer yok.
    Şikayet etmek için bile resmen emek veriyorum.

hile kullanmak için moradon town da 14 yıl öncesi gibi bağıran karakterler mevcut.

Zevk almak için girdiğimiz oyun tamamen paraya dönmüş hadi para tabiki olmalı lakin bu kadar da gö-ze sokulmaz.

Hile kullananlara Başarılar.

Diez Grell Görevindeyim Grell Slotunda ; 2 Char resmen 5lileri koparıyor. tabi kim kimi koparırsa. Esenkalın.
    Last edited by GamesDepot; 11-29-2019 at 08:45 PM.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    O halde sizi bilinçlendirelim.

Oyun içi şikayetleriniz için buradaki bağlantıya tıklayarak cheat reports bölümüne ulaşabilirsiniz. Kanıtlarınızla birlikte yapmayı unutmayın.

Makro vb durumlar için kanıt videolu olmalıdır. Ksc üzerinden işleme alınmaz.

Buradan Cheat Reports Kullanımı konusunu inceleyebilirsin.

Ek olarak knight online discord kanalına katılabilir. Yazarak sohbet ettiğinde seviye atarsın. 10 seviye olduktan sonra "Güvenilir Üye" başvurusunda bulunur. Gerekli kontroller GM ekibi tarafından yapılır ve onaylandıktan sonra discord'da hile cheat reports bölümü aktif hale gelir. Karakter adı - sunucu - tpt şüphesi şeklinde anlık olarak raporlama yapılıyor.

Discord Sizlerle