Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13

Ya exp seal getirin yada....

Sizden isteğim gayet basit exp seal. Eğer bu işin çok sorunlara yol açacağini dusunuyorsanizda gelen expleri kapatma tuşu getirin gelmesin exp falan. Amacim burdan ticari cikar saglamak degil. Fakat hergun 1 saatimi level dusmekle çarçur etmek istemiyorum çok saçma.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Hayır onu geçtim insanlar eski sw de expte kasamıyor zaten şu exp seal gelse win win win olucak hala getirmediler şakaa gibi

Senior Member hebeleyn's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    WoW'da 10 gold karşılığında exp dondurma özelliği var, tekrar açana kadar exp gelmiyor hiçbir şekilde. En kötü öyle bir özellik gelse bile yeter.

Senior Member
    aslında burda mesele exp seal felan değil sürekli exp artışı vs ile yaratıklardan gelen abuk subuk expler özellikle ardream charları için

Game Master Maglorex's Avatar
    Nickname
    Maglorex
    Exp Seal ile ilgili bir talebimiz mevcut. Konu ile ilgili geri dönüş bekliyoruz.

Senior Member
    Quote Originally Posted by orbayz View Post
    Sizden isteğim gayet basit exp seal. Eğer bu işin çok sorunlara yol açacağini dusunuyorsanizda gelen expleri kapatma tuşu getirin gelmesin exp falan. Amacim burdan ticari cikar saglamak degil. Fakat hergun 1 saatimi level dusmekle çarçur etmek istemiyorum çok saçma.
    Exp seal gelirse hem exp kasmaya vakit bulamayan arkadaşlar için iyi olur, hem level almak istemeyen kişiler depolayıp satarak para kazanabilir. Hertürlü avantaj oyuncular için çok iyi olur.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Maglorex View Post
    Exp Seal ile ilgili bir talebimiz mevcut. Konu ile ilgili geri dönüş bekliyoruz.
    Oyuncular talep olduğunu biliyorlar zaten, daha önce belki 2 3 ay olmuştur, geleceği söylenmişti, ama askıya alındı sanırım. Gerçekten gelmemesi can sıkıcı.

Senior Member SchizopH's Avatar
    Nickname
    SchizopH
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    DeLiKurT
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (7)
    Level düşmenin level yükseltmekten daha zor olduğu günler...

Ardream townuna bir tane sabit bir ego yaratığı koymak bu derece zor olmamalı.
    Last edited by SchizopH; 11-29-2019 at 03:05 PM.
    Bazen bir şizof sadece bir şizoftur.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    exp seal premiumsuz expin %20sini depoluyor diye biliyorum. fazla heves etmeyin yeni serverlar harici pek talebi olmaz.

Senior Member
    Nickname
    ObirArchMage
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    +1 katılıyorum.