Results 1 to 7 of 7
    Senior Member
    Infractions
    0/1 (3)

30 blue 89 green 12 black sirius pişmanlıktır. !

arkamdan gelen adam 2 tane kırdı lego + ee aldı. oyunu bıraktım

Senior Member
    Tamam kardeş.

özellikle sirius olmasının bununla ne alakası var?.ayrıca en kötü 3 gemi kırıp ne gibi droplar bekliyordun?.bıraktığın iyi olmuş oyuncu kitlesinin kalitesi yükselmiş.

Senior Member SchizopH's Avatar
    Nickname
    SchizopH
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    DeLiKurT
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (7)
    Altarda 1 silver 1 red gem aldım kırdım. Silverden lego attı.

Lakin bu mevzudan 2 hafta önce 10 dakikada 4.5gb ederinde gem kırdım 50m ederinde item alamadım.

Sinirlendim Siriusta 3.7gb ederinde kutu gem kırdım. Kutulardan Dark Vane attı. Buy pazara atıp devam ettim onu da sıfırladım.

Yani beyler, masa her zaman kazanır. Generatör kazanıp napıyor orasını bilemem tabi.

Sonuçlarıyla bunalıma gireceğiniz işlemlere daha çok kazanma, daha çabuk kazanma hırsıyla girmeyin.
    Bazen bir şizof sadece bir şizoftur.

Senior Member
    Çok oldu kumarı ve kolay yoldan zengin olma hevesini birakali

Senior Member
    kıran zevkine kırıyor 2 yıldır utc kutusundan bir şey gelmiyor mesela bana . şans zaten yok. sirius ne alakaysa gerekli cevap verilmiş masa her zaman kazanır. ben genelde gemleri satmayı tercih ediyorum. Alan kişilere de pm atıyorum bir şey kazanıyon mu bari diye adam içi rahat yooo ama zevkine kırıyorum diyor. Zevkine GB çekip çekip af edersiniz gem alıp kırıyor. Generator böyle bir şey. Kırdıranda böyle bir şey.

Senior Member
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Serverla alakası yok. Serveri kötülemek için yazmışsın belli. 500 tanede kırsan şansın yoksa item atmaz. Benim gem,kutu,upgrade vs işlerinde şansım hiç yoktur mesela. En fazla 7 md 7 wb chitin falan denerim yanınca pişman olmayağım şeyler