Results 1 to 9 of 9

yurt dışı - yurt içi oyuna giriş hakkında

1 ay önce Türkiye de idim karakterime ordan giriş yapıyordum.
    Şuan Almanya'dayım Almanya'dan oyuna giriş yapıp aynı karakterime girsem ban yer miyim ?
    Bazı arkadaşlar Türkiye'de giriş yapılan karaktere yurt dışından girilirse ban atılıyor diyorlar. net bilgisi olan var mıdır ?
    Mod ve GM arkadaşlar yardımcı olabilir mi bu soru hakkında ?

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Merhaba,
    Yurtdışından giriş yaptığınız için ceza almazsınız.

1 ay öncesine kadar sürekli Türkiye den girdim. Yurt dışından girersem bu sefer ip farklı falan olacak sıkıntı olmaz mı

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Quote Originally Posted by gvn1912 View Post
    1 ay öncesine kadar sürekli Türkiye den girdim. Yurt dışından girersem bu sefer ip farklı falan olacak sıkıntı olmaz mı
    İllegal birşey olmadığı sürece ceza almazsiniz

teşekkürler

Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Merhaba,
    Yurtdışından giriş yaptığınız için ceza almazsınız.
    Yaşadığınız ülke dışındaki numara ile sms onayı yapmak ban sebebi diyorlar ama ben 6 ay türkiyede 6 ay isveçte yaşıyorum iş nedeniyle ve bir karekterimde isveç numaram , diğerinde TR numaram kayıtlı bu sorun teşkil edermi?
    Kendi kendime neden sorun olacak ki diyorum ama genede bir sormak istedim? Konu açan arkadaşta mesela Almanya’da şuan ama Tr numarasına kayıtlıdır karekteri büyük ihtimalle..

Genellikle yurt dışında yaşayanlar olarak bu soruların cevabını merak ediyoruz, bizim gibi net cvp arayan çok kişi var tanıdığım Çünkü sürekli tedirgin ediyorlar bizi. Yurt dışındayız diyince oo ban yemen yakın senin , Tr numarası mı vaaar ? Sen kesin ban yersin 2-3 güne kadar duyumlarından sıkıldık.. Yardım lütfen

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Bahsettiğiniz gibi bir durumdan ötürü ban yemezsiniz, gerekli incelemeler sonucu numara onaylanmaktadır. Fakat çoğunlukla vpn benzeri programlar ile illegal eylemlere yönelen kişileri engellemek için tek tek inceleme yapılmaktadır.

Yani, oyun kurallarına aykırı davranmadığınız sürece ceza almanız söz konusu değil.

Quote Originally Posted by SkCLucky View Post
    Merhaba,

Bahsettiğiniz gibi bir durumdan ötürü ban yemezsiniz, gerekli incelemeler sonucu numara onaylanmaktadır. Fakat çoğunlukla vpn benzeri programlar ile illegal eylemlere yönelen kişileri engellemek için tek tek inceleme yapılmaktadır.

Yani, oyun kurallarına aykırı davranmadığınız sürece ceza almanız söz konusu değil.
    Teşekkürler ..