Page 33 of 33 FirstFirst ... 23313233
Results 321 to 324 of 324
    Knight Online Kore sunucuları için çalışan personeller oynayan oyunculara çok değer veriyor, onların oyundan sonuna kadar keyif alması için ellerinden geleni yapıyorlar, takdir edilesi övgüyü hak eden bir ekibi var gerçekten.
    Karşılarına geçip bravo çok güzel özellikler eklemişsiniz oyuna diye konuşsak, "görevimizi yaptık ne var bunda" cevabını vereceklerinden o kadar eminim ki...
    Umarım biz de bu özelliklerin geldiği bir knight online oynamayı bir gün hak ederiz

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Katılıyorum hepsinin gelmesi gerektiğini düşünüyorum.

Listedekilerden zamanında savaş seçme istenmişti yapımcı uskoda stabil çalışamadığı söyleyip eklememişti. Yeni loot ayarı ise istendimi bilmiyorum ilerde gelebilir . Diğerleri için nttgame istek yapması lazım istenir mi bilgim yok.
    konu az guncel tutalim ve dediniz gibi NTTgame yetkiliri acaba hangilerini istekde bulunduklarini dosyleseler ck guzel olur ..... anladim kadar NTTgame niyeti hersey oyuncular icin deniyor ama istekde nekadar bulunuyor acaba ? USko la Koreko arasinda ki fark bi kac item yuzunden aslinda bu itemleri oyundan kaldirip koreko la eslestirse hic bir sorun kalmiyacak koreko gelen patch pesinden bize de gelebilir

Senior Member UBB883's Avatar
    Nickname
    UBB
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Ara ara bu posta hep bakarım. Umarım bir gün çoğu eklenir...

He's the hero Knight Online deserves, but not the one it needs right now. So we'll hunt him. Because he can take it. Because he's not our hero. He's a silent guardian, a watchful protector. A dark knight

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    INV
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by UBB883 View Post
    Ara ara bu posta hep bakarım. Umarım bir gün çoğu eklenir...
    Bu Listedekiler 2-3yıldır orada ve gelse çoktan gelirdi bence gelmez isteseler 10 defa getirirdiler. Genelde yeni eklenenler çok hızlı geliyor eskilerden umut beklemek saçmalık olur