Page 2 of 12 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 111
    Senior Member 4Changzhi's Avatar
    Nickname
    RaveIsKing
    Class
    KO -> Mage
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Sariaslan View Post
    Siz neden katılamiyorsunuz?
    düzenleyen onlar zaten

Senior Member
    Quote Originally Posted by Patheoz View Post
    ESN veya Kredi Kartı ile satın alacağınız herhangi bir NPoints ile çekilişe direkt olarak katılmış olacaksınız.
    anladığım kadarıyla hiç bir şey yapmamıza gerek yok sadece n-points yükleyeceğiz direkt katılım sağlanmış olacak çekilişe , teşekkürler

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Quote Originally Posted by 4EkihJuu View Post
    anladığım kadarıyla hiç bir şey yapmamıza gerek yok sadece n-points yükleyeceğiz direkt katılım sağlanmış olacak çekilişe , teşekkürler
    Ödülü kazanmak için canlı yayını izleyip yayında yapılacak olan çekilişe katılmanız gerekiyor.

Banned
    Nickname
    Ebelfezl
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Emek
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    3200 alan 1, 2 ve 3. torbaların hepsinde mi girecek şansı daha mı çok olacak ?

Junior Member
    Merhaba, öncelikle çok güzel bir etkinlik tebrik ederim.
    Aklımda soru işareti var yine canlı yayına katılacağım fakat; 15 inde herhangi bir siteden almış olduğum esn kodunu hesabıma yüklediğim zaman çekilişe hak kazanmış mı olacağım orasını tam anlamadım??

Edit: Bir soru daha; Canlı yayında katılım sağlaması gerekmektedir denmiş nasıl bir katılım? Karakter adı sunucu ismi gibi ise eğer kc yüklemeyenlerde mi bizimle aynı torbada olacak? Birazdaha açıklayıcı olabilir misiniz?
    Last edited by nurgul1707; 12-01-2019 at 07:48 PM.

Senior Member
    Quote Originally Posted by nurgul1707 View Post
    Merhaba, öncelikle çok güzel bir etkinlik tebrik ederim.
    Aklımda soru işareti var yine canlı yayına katılacağım fakat; 15 inde herhangi bir siteden almış olduğum esn kodunu hesabıma yüklediğim zaman çekilişe hak kazanmış mı olacağım orasını tam anlamadım??

Edit: Bir soru daha; Canlı yayında katılım sağlaması gerekmektedir denmiş nasıl bir katılım? Karakter adı sunucu ismi gibi ise eğer kc yüklemeyenlerde mi bizimle aynı torbada olacak? Birazdaha açıklayıcı olabilir misiniz?
    1-29 aralık arası yukleme yapıcaksın daha sonra yayında kelıme verecekler cekılıse katılmak ıcın. adın cıkarsa karakter adı-server soyleyeceksın kontrol edecekler cash yuklemen varsa kazanacaksın yoksa yeni isim cekecekler.

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Yayın tarihi yazıyor mu ben mi göremedim? 31 Aralık günü olmaz herhalde?

Edit: eklenmiş. teşekkürler.
    Last edited by GengaR_AreS; 12-02-2019 at 02:07 PM.

Junior Member
    Quote Originally Posted by Cefffff View Post
    1-29 aralık arası yukleme yapıcaksın daha sonra yayında kelıme verecekler cekılıse katılmak ıcın. adın cıkarsa karakter adı-server soyleyeceksın kontrol edecekler cash yuklemen varsa kazanacaksın yoksa yeni isim cekecekler.
    Selam, benim anlamadığım yükleyenler arasında neden çekiliş yapılmıyorda yüklemeyenlerde katılıp olasılığımız düşüyor peki? bu durum bence hiç iyi değil.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by GengaR_AreS View Post
    Yayın tarihi yazıyor mu ben mi göremedim? 31 Aralık günü olmaz herhalde?
    geçen yılda bu ayarda bir şey olmuştu muhtemelen 26-27 veya 30 aralık günü yaparlar.

Senior Member
    Quote Originally Posted by nurgul1707 View Post
    Selam, benim anlamadığım yükleyenler arasında neden çekiliş yapılmıyorda yüklemeyenlerde katılıp olasılığımız düşüyor peki? bu durum bence hiç iyi değil.
    Onu anca bir yetkili cevaplayabilir. Geçen yıl böyle yaptılar muhtemelen yine aynı şekil olur.