Results 1 to 10 of 10
    Junior Member

hesabıma giremiyorum

Uzun süredir hesabıma girmiyordum ve hesabıma girmeye çalıştığımda şu hatayı alıyorum "Bu hesap uzun süredir aktif olmadığı için ya da illegal bir aktiviteye karıştığı için, geçici süreliğine engellenmiştir. Daha fazla destek almak için lütfen Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçiniz.(-90009)"

Daha öncesinde girdiğimdeyse e-mail'imide uzun süredir kullanmadığım için mail hesabımda silinmiş durumda.
    Yardımlarınızı bekliyorum.

Game Master CluTaah's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Merhaba,

Portal üzerinde bulunan "Şifreni mi unuttun?" özelliğini kullanıp, durumu düzeltebilirsiniz. Hesabınızın kayıtlı olduğu mail adresine erişiminiz bulunmuyorsa eğer, lütfen destek ekibiyle iletişim kurun.

Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn

Junior Member
    KO ban/jail/unblock kısmından ticket gönderdim sizce kategori olarak dogru mu_?

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ttroy964 View Post
    KO ban/jail/unblock kısmından ticket gönderdim sizce kategori olarak dogru mu_?
    Hayır, doğru kategori değil. "E-posta Sorunları" kategorisini seçmeniz gerekiyordu. Doğru kategoriye bilet taşınır; ancak biraz daha geç yanıt almanıza neden olabilir. Bilet gönderdiğiniz için başka bilet göndermemelisiniz. Sabırla gelecek olan yanıtı beklemelisiniz.

Eski hesaplarda eposta kaydı olmayabiliyor. Bu problemde ilgili kategoriye bilet gönderimi yapılarak müşteri hizmetlerinden destek alıyorsunuz.

Junior Member
    attıgım ticket'tan böyle bir cevap aldım.

Merhaba,

Maalesef sistemimize kayıtlı hiçbir bilgi paylaşıma açık değildir, E-mail adresinize, telefon numaranıza ve hesap bilgilerinize erişiminizin olmadığı durumlarda size yardımcı olabilmemiz maalesef mümkün değildir.

Saygılarımızla,

ve hesabımın bana ait oldugunu kanıtlayabilirim eski şifrelerimi ve seal cancel kodunu biliyorm.

Yardımlarınızı bekliyorum

Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Mail bilgilerine vs. sahip değilseniz o hesapla ilgili yapılabilecek herhangi bir şey bulunmamakta. Yeni hesapla oyuna geri dönüş yapabilirsiniz.

Junior Member
    cok tesekkürler cok yardımcı oldunuz
    bunun yerine hesabın bana ait olup olmadıgını anlamaya calısıp hesaba yeni bir mail adresi tanımlamak bu kadar mı zor anlayamıyorum
    Bu yaklasımınızı sürdürmeye devam ettikçe azalmış oyuncu popülasyonunuzun dibi görüceğinden eminim.
    Kolay gelsin iyi çalışmalar

Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ttroy964 View Post
    cok tesekkürler cok yardımcı oldunuz
    bunun yerine hesabın bana ait olup olmadıgını anlamaya calısıp hesaba yeni bir mail adresi tanımlamak bu kadar mı zor anlayamıyorum
    Bu yaklasımınızı sürdürmeye devam ettikçe azalmış oyuncu popülasyonunuzun dibi görüceğinden eminim.
    Kolay gelsin iyi çalışmalar
    Hesap sahipliğini kanıtlamak için eski şifreniz ya da güvenlik anahtarınız yeterli değildir. Yeterli olacak bilgilere sahip olmadığınız için, destek ekibi tarafınıza bu şekilde bir geri dönüş yapmış. Bankaya gidip kartınızın eski şifresiyle işlem yaptırabiliyor musunuz?

Junior Member
    email adresimi biliyorum ama mail kapatılmış
    hatta şuan gidip aynı e mail adresini kullanarak tekrar oluşturdum
    Bankaya gidip kartımın eski şifresiyle işlem yaptıramıyorum elbet ama son şifreyle işlem yaptırabiliyorum eger kendinizi bankaya benzetiyorsanız son sifremle işlem yaptırabiliyor olmam gerekliydi.Eger bir bankaysaniz ben size kimligimi gösteriyorum buda seal cancel kodu (ayrıca hesabıma dair tek bildigim sey bu degil). bunu hesabın sahibinden başka kim bilebilir?
    Bildiği takdirde item kitlemenin ne anlamı wardır?
    Last edited by ttroy964; 11-27-2019 at 02:49 PM.

Junior Member
    Ayrıca başka bir hesabımla şifre değiştirmeye kalktıgımda hesabın emailini bilmeye dair birkaç hanesini ipucu olarak gösteriyor ama bu hesabımda bunu denediğimde sadece ipucu olarak @ karakterini görüyorum yani benim email hesabım hotmail tarafından silindiği gibi sizin tarafınızdanda sizin veritabanınızdan silinmiş
    Ben sizin veritabanınıza giripte bunu silmediğime göre sorunun aynı zamanda sizin tarafınızdanda kaynaklı oldugunu görebiliyorum.Eger veritabanınızdan hesabımın emailini silmemiş olsaydınız , ben aynı isimle hotmailden tekrar hesap actıgımda sisteminiz sifremi unuttum dedigimde sifre yenileme baglantisini yeni actigim hesabada gönderiyor olurdu.