Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 24
    Senior Member NeedB's Avatar
    bir kezde 10 wp 15 wp aldım bu çok fazla vana kapansın diye konu açın şurda.

Senior Member
    Aylarca boss döndük siriusta sirius draki geldiği zaman deli gibi atıyordu ama aradan 1-2ay geçti droplar öyle bir düştüki aklınız şaşar ya algoritmik bir şekilde piyasadaki itemlerin sayısana göre drop atıyo misal silindikçe yeni droplar atılıyo upgrade gibi yada droplarla oynanıyor şu drop rate'nin keşe algoritmasını bizlerle paylaşsalar

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    biz hep droplarla oynama oldugunu düşünüyoruz birde yetkiliden ögrensek böyle bişe varmi yokmu hergun boyle konular açilicak yoksa

Senior Member ISeIenaI's Avatar
    Nickname
    ISeIenaI
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Bende denemek için az önce girdim 3 drakiye şansım iyi gibi.Hesapta premium yoktur.

Senior Member
    Infractions
    0/1 (3)
    ben tarantula slotunda DC premium ve GOLD premiumu kıyaslamıştım dc pre ile gelen tarantula dişi gold a göre bi hayli fazlaydı ben dc prenin çöp oldugunu sanmıyorum

Gold pre kullanin. Drop alamasaniz bile uzulmessiniz. Zaten gold pre vardi dersiniz kafaniz rahat olur

Junior Member
    Dün 4 char 14 wb aldım.. Bugün 3 char 3 wb Arkadaş bugün 1 char 2 girişte 2 tane box aldı

Senior Member
    Quote Originally Posted by CluTaah View Post
    Merhaba,

Drop dediğiniz mevzu tam olarak şansınızla alakalı bir durumdur. Siz 10.000 yaratık öldürürsünüz herhangi bir drop alamazsınız, başka bir kullanıcı ilk yaratığını öldürdüğü zaman drop alabilir.

DC Premium drop alma şansınız sadece arttırmakta, onu kullandığınız zaman %100 drop alacaksınız ya da daha fazla drop alacaksınız diye bir durum söz konusu değil. Eşyanın düşme ihtimali %1 ise DC Premium ile bu ihtimal %2 olur ama bu ihtimalin tutması sizin şansınıza bağlı.

İyi oyunlar.
    vallahi ben arkadaşlara katılıyorum son 1-2 haftadır ne kesersek keselim droplarda düşme var tmm şanş ama bende drakiye girerim gerçekten çok kötü oldu droplar özellikle ms ye giriyorum 20 ms girdim 1 takı alamadım video çekip atsam inanırsınız ama video çekmedim özellikle ms lerde drop sıkıntısı bariz var ..

Senior Member
    Quote Originally Posted by NeedB View Post
    bir kezde 10 wp 15 wp aldım bu çok fazla vana kapansın diye konu açın şurda.
    kardeşim 100 adam girse 1-2 kişi belki öyle drop alıyor oda normal diyelim cidden azalma var emek harcıyoruz zaman veriyoruz ama üzücü durumla karşılaşıyoruz fazlada gözümüz yok emeği alsak yeter oda zor oluyo artık

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Quote Originally Posted by CluTaah View Post
    Merhaba,

Drop dediğiniz mevzu tam olarak şansınızla alakalı bir durumdur. Siz 10.000 yaratık öldürürsünüz herhangi bir drop alamazsınız, başka bir kullanıcı ilk yaratığını öldürdüğü zaman drop alabilir.

DC Premium drop alma şansınız sadece arttırmakta, onu kullandığınız zaman %100 drop alacaksınız ya da daha fazla drop alacaksınız diye bir durum söz konusu değil. Eşyanın düşme ihtimali %1 ise DC Premium ile bu ihtimal %2 olur ama bu ihtimalin tutması sizin şansınıza bağlı.

İyi oyunlar.
    Clutaah, bu zamana kadar 1 kere bile ses çıkarmadım çünkü biliyorum random oldugunu dropların fakat tam 4 gündür inanılmaz rezil droplar var bu işte Bi iş var ilk kez böyle bir şey yaşıyorum Bi bakın bence