Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 24
    Senior Member

6xDraki %100 Dc Flash 0 Drop ?

Bilmediğimiz bir güncelleme vs mi geldi? 2 charla 3er kez draki yaptım aldığım drop 0 ? Pot bile her zamankinden az attı? Gerçekden insan hayret ediyor.

Quote Originally Posted by AOTTWiTCH View Post
    Bilmediğimiz bir güncelleme vs mi geldi? 2 charla 3er kez draki yaptım aldığım drop 0 ? Pot bile her zamankinden az attı? Gerçekden insan hayret ediyor.
    İnanınbana bronz pre kullanırken dc den daha çok drop alıyordum bu dc işi benim kafama hiç yatmadı......

Junior Member
    Tabi şans faktörüde var da normalde ortalama atması gereken nedir ?

Senior Member
    Bu zamana kadar 3x wbden az almadım 6drakide

Senior Member Errico's Avatar
    Nickname
    CryptoFuture
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    Intensity™
    Server
    Orion
    Race
    El-Morad
    Yeni Serverlar acildiktan yaklasik 2 ay kadar sonra DC premiumdan alinan droplarda gözle görülür bir fark oldugunu daha önce belirtmistim.fakat yönetim droplarda degisiklik olmadigini soylemisti.o günden beri Plat,gold ve Bronz prelerde daha iyi droplar geldigini bircok kez sahit oldum....

Drop evet sans meselesi bugun 10 alirsin yarin hic alamazsin mantigi dönüyor ortalikta.ama yillarini vermis KO oyunculari bu farki rahatlikla farkedebiliyor
    Ben Bir Turk Milliyetcisiyim

Game Master CluTaah's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Merhaba,

Drop dediğiniz mevzu tam olarak şansınızla alakalı bir durumdur. Siz 10.000 yaratık öldürürsünüz herhangi bir drop alamazsınız, başka bir kullanıcı ilk yaratığını öldürdüğü zaman drop alabilir.

DC Premium drop alma şansınız sadece arttırmakta, onu kullandığınız zaman %100 drop alacaksınız ya da daha fazla drop alacaksınız diye bir durum söz konusu değil. Eşyanın düşme ihtimali %1 ise DC Premium ile bu ihtimal %2 olur ama bu ihtimalin tutması sizin şansınıza bağlı.

İyi oyunlar.

Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn

Senior Member
    Kabul etmeniz gereken şey 6 drakide 10 wb aldığınız zamanlar şanslı olduğunuzdur. Şimdi mesela 6 draki sıfır drop yazmışsın. Ya da bir başkası gidip 1 ay boyunca 3 tane kutu alabildim yazıyor. Hocam dc war exp premium türleri çıktığından beri aldığım en düşük premium dc premium. Draki geldiğinden beri girer yaparım bugüne kadar 1 kez bile kutu düşürmedim Ayrıca 6 draki sıfır drop diyorsun bu benim için gayet doğal bir durum ayda en az 8-10 günüm sıfır dropla bitiyor zaten. Droplar kısıldı diye değil o yüksek dropları aldığınız zamanlar şanslısınız..

Junior Member
    Quote Originally Posted by Maschenny View Post
    Kabul etmeniz gereken şey 6 drakide 10 wb aldığınız zamanlar şanslı olduğunuzdur. Şimdi mesela 6 draki sıfır drop yazmışsın. Ya da bir başkası gidip 1 ay boyunca 3 tane kutu alabildim yazıyor. Hocam dc war exp premium türleri çıktığından beri aldığım en düşük premium dc premium. Draki geldiğinden beri girer yaparım bugüne kadar 1 kez bile kutu düşürmedim Ayrıca 6 draki sıfır drop diyorsun bu benim için gayet doğal bir durum ayda en az 8-10 günüm sıfır dropla bitiyor zaten. Droplar kısıldı diye değil o yüksek dropları aldığınız zamanlar şanslısınız..
    Bu yazdığına göre ya ben çok şanslıyım yada sen ölmüş bitmişsin Ben 3 charla 5 gündür giriyorum, günlük toplamda ortalama 5 wb atıyor 2 de kutu aldım. Bu dc flashında oldukça etkili olduğunu düşünüyorum. Çünkü bazen basmayı unutuyorum ve basmadığımı dropların azlığından anlıyorum o derece.
    Şans konusunda katılıyorum ama tabi.
    Last edited by scarez37; 11-27-2019 at 02:14 PM.

Senior Member
    Quote Originally Posted by scarez37 View Post
    Bu yazdığına göre ya ben çok şanslıyım yada sen ölmüş bitmişsin Ben 3 charla 5 gündür giriyorum, günlük toplamda ortalama 5 wb atıyor 2 de kutu aldım. Bu dc flashında oldukça etkili olduğunu düşünüyorum. Çünkü bazen basmayı unutuyorum ve basmadığımı dropların azlığından anlıyorum o derece.
    Şans konusunda katılıyorum ama tabi.
    Dostum en ufak bir abartma yok Bugüne kadar ömrümde hiç draki box almadım. Ayrıca girdiğim drakilerin de %50si boş geçer. Tek kazancım aldığım exp çoğu drakide. Ama bu iş şans işi. Yöneticiler de insan sonuçta adamlardan alın yazımı, kaderimi değiştirmesi gibi ilahi şeyler isteyemem. Bu 1-2 gün drop alamayan arkadaşlardan da istediğim şey bu. Birşey çıkmadıysa şansına bağla arkadaş yöneticiler Allah değil senin şansına kaderine müdahalede bulunamazlar.

Senior Member
    Infractions
    0/1 (3)
    Quote Originally Posted by AsheAsheAsheAshe View Post
    İnanınbana bronz pre kullanırken dc den daha çok drop alıyordum bu dc işi benim kafama hiç yatmadı......
    İnsanlari neden yanlis yönlendiriyorsun? madem bronze premium daha iyi neden dc premiuma geçtin? 6yildir araliksiz oynuyorum bronze dcden daha iyidir diyenler bi bitmedi.

her iki premiumuda denedim.

başlığı açan arkadaşın kafa yapisi şu.

bugun drakiye gireyim dc premium ile

offf atmadi lanet olsun droplar leş dc premium ölü.

her iki premiumuda denedim dc premium ile bronze karsilastirilamaz.

dc prede olsa bronzede olsa 6 char ile sifir drop cok cok dusuk ihtimaldir arkadaşlar. %100 ihtimal şudur ki bu arkadaş gelen 1-2 drobu beğenmemiş + basip yakmiş isterse gmler incelesin adami ben buna adim gibi eminim.

şöyle 2 hafta dc pre ile deneyin bronze almak istemezsiniz. bronze pre daha iyi diyip dalga geçiyordum arkadaşimla o 2 drop alirken benim 5 drop aldigim oluyordu ancak bugun 5 drop alirsam onumuzdeki 10gun 4charla 2 wb alamadigim olurken dc premiumlu arkadaşim gerek shell droplardan deco gerek superior boxtan benim 4-5 katimi kasiyordu

uzun lafin kisasi şansli gunundeysen presiz bile alirken dc pre iken hep şanslisin muhakkak bir seyler alabiliyorsun