Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 23
    Community Liaison Patheoz's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad

Premium Aktivasyonu Sorunu Hakkında

Değerli Şövalyeler,

Knight Online İnternet Mağazası'nda ve ESN Premiumlarında teknik ekibimiz bir sorun yaşandığını tespit etti ve bu konu hakkında sizleri bilgilendirmek istiyoruz.

İnternet Mağazası'ndan satın alınan Premium paketlerinde hesaplardan NPoints miktarının azaldığını fakat Premium'un hesaba yüklenmediği, ESN Premium kodlarının da aktif edildi bilgilendirmesi gelmesine rağmen Premium paketlerinin hesaplara yüklenmediği tespit edildi.

Teknik ekibimiz konu hakkında gerekli çalışmaları başlatmış durumdadır, lütfen bu süreçte Premium yüklemek için İnternet Mağazası ve ESN Premium seçeneklerini kullanmayınız.

İnternet Mağazası üzerinden Premium satın alan, NPoints miktarının azalmış olmasına rağmen Premium paketinin hesabına yüklenmeyen oyuncularımız Destek Ekibine bilet göndererek konu hakkında yardım alabilirler.

Yaşanan sorun giderildiği taktirde sizlere bu konu üzerinden tekrar bilgilendirme yapacağız.

----

Selamlar,

Premium ESN'leri ve İnternet Mağazası üzerinden yapılan premium yükleme sorunları giderilmiştir. Premium aktivasyon işlemlerinizi sürdürebilirsiniz.

Ek Bilgi: Sorun süresince Web Shop üzerinden premium aktivasyonu yapmayı deneyen, fakat Npoint azalmasına rağmen premiumu aktif olmayan oyuncularımızın ödemelerinde iade yapılması için ilgili departman ile iletişime geçildi.

İyi oyunlar diliyoruz,
    NTT Game
    Last edited by Khaliz; 11-26-2019 at 01:56 PM.

Senior Member ABADI's Avatar
    Nickname
    ABADI
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    EaGLesLoneLyFLy Clan LeadeR
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Belediye calismaya devam ediyor.

Senior Member xBionic's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    Cuma günü yaşadım bu olayı ticket attım aynı gün. Hesabımdan giden cash bugün geri yüklenmiş
    Kişiliğini makamdan alanlar, makamdan sonra kişiliksiz kalırlar.

Senior Member manin's Avatar
    Nickname
    OnLyManinDark
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Sadece premium icin mi gecerli? Esn ile npoint yukleyip ncs alicaktim sıkıntı yasarmiyim?

Junior Member
    Vallahi Serhan kardeşim harbi'den adamsın Aynı sorun 14:30 - 15:00 gibi yaşadım ticket attım hatta haber bekliyoruz iyi çalışmalar beklemedeyiz .

Senior Member IKuMaRBaZIHardCORE's Avatar
    Nickname
    BJK
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BJK
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by manin View Post
    Sadece premium icin mi gecerli? Esn ile npoint yukleyip ncs alicaktim sıkıntı yasarmiyim?
    Belki görmemişlerdir ben cevap yazım sadece premiumlarda sıkıntı yaşıyorlar.

Senior Member manin's Avatar
    Nickname
    OnLyManinDark
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by IKuMaRBaZIHardCORE View Post
    Belki görmemişlerdir ben cevap yazım sadece premiumlarda sıkıntı yaşıyorlar.
    Eyw dostum . Yani kod alip yuklemekte ve baska bi pus itemi almakta sıkıntı yok yani

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    premiumu direkt kart ile pustan cash yüklerek alıyorum. bu sorunu çözdüğünüzde bilgilendrirseniz sevinirim. 58 saatim kaldı.

Game Master Khaliz's Avatar
    Class
    Rogue
    Race
    El-Morad
    Selamlar,

Premium ESN'leri ve İnternet Mağazası üzerinden yapılan premium yükleme sorunları giderilmiştir. Premium aktivasyon işlemlerinizi sürdürebilirsiniz.

Ek Bilgi: Sorun süresince Web Shop üzerinden premium aktivasyonu yapmayı deneyen, fakat Npoint azalmasına rağmen premiumu aktif olmayan oyuncularımızın ödemelerinde iade yapılması için ilgili departman ile iletişime geçildi.

İyi oyunlar diliyoruz,
    NTT Game

Junior Member
    Quote Originally Posted by Khaliz View Post
    Selamlar,

İyi oyunlar diliyoruz,
    NTT Game
    Çok teşekkür ederiz gerekli bilgilerle ile ticket attım haber bekliyorum ayrıca bu konuda gerekli bilgiler mevcut ;
    https://forum.nttgame.com/forum/show...YUKLEME-SORUNU