Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 11 to 20 of 38
    Senior Member
    Nickname
    MechulGazi
    Adamın işi çıkmıştır gibi saçma yorumlar gelmiş. Nasıl bir oyun anlayışı ya? İyi o zaman adamın işi çıktı afk kaldı o da ceza almasın. Sen şimdi lol oynarken oyunu terk edersen ceza almıyor musun? Global tüm oyunlarda sistem bu şekilde takıma ciddi zarar verirsen ceza alırsın. Ama knight kitlesine maalesef bunu anlatmak mümkün değil.

Bir yaptırımı yok herhalde. Bu hafta birini reportladım hala oyunda geziyor.

Kill olarak öne geçtik fakat arkadaş ben bekleyemem 40dk deva keselim yoksa çıkıcam diyerek partide üç beş kişiyi daha gazlayıp deva daldılar ve ks yediler hemde deva ks ye gelen karşı taraftan 2 kişiyi kesmeme rağmen. Olan bize oldu. Şikayet ettim hiç bişi olmamış. Bundan sonra bende parti kötü, yok afk var, yok zamanım deva keselim, yok bilmem ne deyip çıkmakla tehdit edicem veya gerçekten altf4 çekip çıkıcam. Nasılsa yaptırımı yok.

Senior Member Errico's Avatar
    Nickname
    CryptoFuture
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    Intensity™
    Server
    Orion
    Race
    El-Morad
    Ben onu bunu bilmem kardesim,eger birinin isi cikmissa yada acil bir durum söz konusu ise bakin ACIL diyorum tabiki cikar,cikarkende kimseye hesap vermek zorunda degil.Bende Bu Durumla bazen karsilasiyorum senelerdir hic sikayetim olmadi...cok dirdir edeniniz varsa gelin ben vereyim gemlerinizi...10 m icin yapmadiginiz muhabbet yok...
    Ben Bir Turk Milliyetcisiyim

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    dogru soyluyor sabah jr leri rezalet jr nin gec bittini anlayinca hemen f4 cekiyor bazi oyuncular yaptirim olarak f4 ceken aksam 22:40 ft sine dahil olmasin diye bişe olabilir a.f.k kalanlarda border sistemi olabilir 3 dakika boyunca a.f.k kalirsa oyun otomatik oyundan atsin

Senior Member iVibe's Avatar
    Jrden çıkanlara girmeme cezası yetmez sınırsız ban atılmalı bir daha oyuna girişi sonsuza kadar engellenmeli.

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by iVibe View Post
    Jrden çıkanlara girmeme cezası yetmez sınırsız ban atılmalı bir daha oyuna girişi sonsuza kadar engellenmeli.
    Üstüne konum belirlenip dövülmeye gidilmeli

Senior Member OnixPK's Avatar
    Nickname
    Siyahlar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Parti içinde yaşanan anlaşmazlıklarda, polemik çıkınca, partiyi beğenmeyince veya kill verildiğinde çoğu kişi oyundan çıkabiliyor. Bu bir tercih meselesidir, kimseye oyundan çıktığı için ceza verileceğini sanmıyorum.
    Başka oyunlarda veriliyor. Mantık şu siz bi oyuna girerken etkinliğe. 1 takım olarak giriyorsunuz. Eğer pt çıkarsanız 7 kişinin emeği gidiyor belki ve bu cezası olması gereken bi durum.

Senior Member
    Nasıl yorumlar ozaman jr ye solo alsın madem çıkanın bir önemi yok 8 kişilik bir etkinliği neden eksik kazanmaya çalışalım priest f4 çekince kimse kalmiyor.

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    ve JR girişi 78+ olmalı

Senior Member eren_t's Avatar
    Nickname
    SnowTger
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Arkadaş deyince farkına vardım. Kanunda da bariz bir açık söz konusu. JR'de oyundan çıkanlar hakkında 5237 sayılı kanuna göre 10 yıla kadar hapis istemi ile dava açılabilir olmalı. Konuyu hemen Cimer'e iletiyorum.
    I am a normal guy who wants a normal life.