Page 2 of 6 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 56
    Banned
    Nickname
    EFSER
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    RulersMyHeart / RulesMyHeart
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (100)
    Quote Originally Posted by KaptanHarbiDeli View Post
    Evet rakibine göre skil dizeceksin kurian oyuna dün eklenmedi yıllardır var bu zamana kadar görünce kimden kaçman gerektiğini öğrenmemişsen artık öğrendin.
    saçmalığın daniskası , ben dizdim ? EE warrior napıcak ? Mage ? Alt f4 mü çekicek

Senior Member
    Dostum saçmalama sınırlarını zorluyorsun mage warrior DB curesi alabiliyor mu? Madem m23 açtın o zaman priest bul yanına. Lf ile kacabilirsin yada cure açarsın. Bu yaştan sonra sana biz mi ogretecez oyunu ? Azıcık kurian rehber videosu izle rakibini tani.

Senior Member LUCOMON61's Avatar
    Nickname
    IIIILUCOMONIIII,JHeroBaRSBaR
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    KHUZENLER
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    İyicene ağlama duvarına çevirdiniz burasını hem oynamayı bilmiyorsun hem item almışsın Diez serverına gelde birde ben keseyim seni
    Deve'ye Sormuşlar Neren Eğri Diye , Nerem Doğru Ki Demiş

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Tam ağlama duvarı oldu burası... Bütün Jobların kendine has özelliği vardır. Ozaman Asaslardan Gİzlenme (stealth) kalksın mageyim ben belki luupinim yok. Gizlen bas CP Spike vs vs sonra kes oh ne ala.... ÇÖP KONU..

Ha bu arada yeteri kadar sağlam değilmişsin demekki yazık etmişsin kendine

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    SEN HELE GEL BENİM SERVERA
    SENİ 10 NEBİROS 10 HANGUK 10 SHELL SETLE KESEYİM AZICIK
    BU ARADA KURİANIM HA EN BABA ZEHİRİNDEN
    İSTERSEN BULUNDUGUN SWDEKİ TÜM EKİBİNİ TOPLA ÖYLE GEL TEK YETMEZSİN SEN SİMDİ :d

ZEHİR KÜRÜDE AÇSAN USTA BİR KURİAN YİNE HER TÜRLÜ TAM CANLA KESER BUNUDA UNUTMA

AĞLAMAYA DEVAM EDEBİLİRSİN.

Senior Member FFferik16's Avatar
    Oyuncusu az ve sürekli nerf geldiği görülünce her gelen kuriana saydırıyor

Gerekli cevaplar verildiği için tekrara girmeyeyim ama ek olarak +7 Fabric Setli, +7 II'li bir BP de kendisinden 100 kat değerli iteme sahip kurianı kesebiliyor, hatta herhangi bir INT priest dahi kurianı kesiyor. Siz kuriana önlem alabilirsiniz ancak kurianlar akıllı bir BP'ye karşı önlem alma, strateji geliştirme imkanı yok, hele de kitleme gittikten sonra. Yani buna bu açıdan bakmak sağlıklı bir kıyas olmaz.

Ayrıca kurianın itemlerinin olup olmadığı da meçhul, zırhların dışarıdan gözükmemesi bu ön yargıyı yaratıyor. Keşke gözükse. Herkes kuriansa old takılıdır diye düşünüyor, en son bunda ısrar edeni itemlerimi yan charımdaki warriora aktarıp bir de onunla kesmiştim.

Kurian gerçekten üstün olsa tüm oyun enayi olsa gerek, özellikle zevk değil sırf çıkar için oynayanlar kurian oynardı, inanın ki değil ve elbette herhangi bir sınıf üstün olmamalı.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Tüm karakterleri oynayan biri olarak, Kurian karakterini oynayan oyuncu eğer zehir ise, Cure Disease olmadan solo olarak kesebilmen çok zordur. Hem atak hem de zehir ise daha da zordur.

Nasıl? Dersen. Kendimden örnek vereyim. Sürekli zehir atıyorum, rakibim Cure Disease ile zehiri yok ediyor. Elime Wirinomu takıp rakibimin defansını kırıp, berserk basıp tek atıyorum. Ancak bu hareketi rakibim tek ise yapıyorum. Birden fazla kişi varsa ona göre strateji geliştiriyorum.

Rogue karakterimde ise Diez'de çok fazla kurian/porutu olması nedeniyle Eskrima'yı kapatarak Cure Disease'i açtım. Bu tamemen oyuncunun kendi tercihidir. Nasıl oynayacağın oyuncunun kendi keyfine kalmış.

Evet gerekirse rakiplerine göre build düzenleyip oynanmalıdır. Mmorpg oyunu oynuyoruz.

Senior Member
    Bende normal itemli mage var asas bir spike vurdu mu yarı canı götürüyor, 3-4 skill sonrası da ölüyorum old takılı asaslara. kurian aç biraz oyna kolay değil emin ol.

Cure almayı işe yaramaz görüyorsan asas oynama bence

Senior Member
    Infractions
    0/1 (5)
    Nerde ne amaçla oynadığın çok önemli, videoları izleyip gaza geldim eventla 82 zehir kurban kastım. Simgesi olan elit asaslari çok rahat kesiyordum ama gel gorki 7 ibli okçular beni kesiyordu , neden ?zehir ccsi aldığı an benim hasarım yok oluyor .
    Bende bozdum , zaten item yoktuda, boş boş duruyor
    Demem o ki , bowl pk si atıyorsan pristine, slot basıyorsan curene güven. Yoksa yatalaxxx diye dalga geçerler

Quote Originally Posted by xFibonacci View Post
    olduğu varsayalım. bahsettiği itemlerle 5,5k canı olsun bu konuyu açan arkadaşımıızın 2-3 zehir yedikten sonra curesine aldığını düşünelim hpsi 4k civarına düşmüş olacaktır çoktan. o ara eğer kurianda kırma açıksa kitleme skili de tutarsa o çarı daha da ayakta tutamaz. kaldı ki zehir cure için eskirma ve m20den vazgeçecek saçmalık olur.
    sen bence asası bırak karşındaki rakibi en kolay kesebilecek zehir kurianı en kolay kesebilecek bp prest ve asastır cure almazssan nanayı yedin yok onun icin o skilden mi feragat edecem bundan mı açıcam dersen yatacaksın arkadaş ha bu arada kitleme kırma zehir hepsi bi arada olmaz önce kurianı öğren ya zehirsin ya kitle kırsındr kitle kır sadece tek skill warrior gibi zehir ise bikaç pençe ondan sonra stamina bekle dolsun ha senn cure alma kabiliyetin yoksa git warrior oyna tek skill vur yere des ol ws çok biliyosan cz altust getrmek çık bir video çek bakalım kaç saat townda oturduğunu görcez öle kolay tabi düz mantık bakmak beni sokmayan yılan bin yaşasın