Results 1 to 10 of 10

gold premium üstüne bir gold premium daha kırma?

Arkadaşlar iyi geceler 254 saat gold premium var 1tane daha gold premium aldım kırdıgımda premium has been already applied yazdı premium üstüne premium kırılmıyormuydu?

Senior Member BestVitaLity's Avatar
    Kırabilirsin diye biliyorum.

Senior Member Philly's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Premium üstüne premium kırılıyor ve istediğin premiumu değiştirerek kullanabiliyorsun ikisinin süresi aynı anda azalıyor. Ama üstüne aynı tip premium kıstırmaya çalıştığın için bu hatayı vermiş olabilir. Ne acelen var? Sabret 10 günün kalmış zaten 10 gün sonra kırdırırsın yenisini...

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by JermaineDupri View Post
    Arkadaşlar iyi geceler 254 saat gold premium var 1tane daha gold premium aldım kırdıgımda premium has been already applied yazdı premium üstüne premium kırılmıyormuydu?
    Aynı tip premiumu 90 güne kadar uzatabiliyorsunuz. Bu konu hakkında bilgi alıp geri dönüş yaparım.

Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Aynı tip premiumu 90 güne kadar uzatabiliyorsunuz. Bu konu hakkında bilgi alıp geri dönüş yaparım.
    en kısa zamanda dönüş yaparsanız çok sevinirim bu arada bu kodun belirli bir süresi varmı acaba

yetkili birisi yokmu şu forumda arkadaş ya ??

Game Master Khaliz's Avatar
    Class
    Rogue
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by JermaineDupri View Post
    en kısa zamanda dönüş yaparsanız çok sevinirim bu arada bu kodun belirli bir süresi varmı acaba
    Selamlar Jermanie,

Sahip olduğunuz ESN kodun süresinin dolmuş olması gibi bir durum mümkün değildir. Lütfen kodu tekrardan kullanmayı deneyiniz.

Sorun yaşamaya devam ederseniz sorun hakkında destek ekibine bir bilet gönderin.

Quote Originally Posted by Khaliz View Post
    Selamlar Jermanie,

Sahip olduğunuz ESN kodun süresinin dolmuş olması gibi bir durum mümkün değildir. Lütfen kodu tekrardan kullanmayı deneyiniz.

Sorun yaşamaya devam ederseniz sorun hakkında destek ekibine bir bilet gönderin.
    ticket attım bugün geri dönüş olurmu acaba çünkü hafta sonuna girecezde ?

Ticket attık hala düzelecek nezamana düzeltirler bir açıklama yok.

1gün geçti ve elle tutulur birşey yok bravo.