Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 30 of 35
    Senior Member
    Ekonomiyi eleştiriyoruz, iyi hoş. Fakat siz bir yayıncı firma olarak yapımcı firma karşısında bu kadar pasf olmanızın özeleştirisini kendinize yapıyor musunuz?

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by 01BilgeKagan View Post
    Ekonomiyi eleştiriyoruz, iyi hoş. Fakat siz bir yayıncı firma olarak yapımcı firma karşısında bu kadar pasf olmanızın özeleştirisini kendinize yapıyor musunuz?
    yapmazlar çünkü her koşulda tüketim var ancak satışlar düşerse bir şeyler değişir oda zor bu kitleye karşı ülke kötüye gidiyor da sen oyunu yönetebiliyor musun? bu soruyu sorduğumuz için hesabımız kapatılabilir. ee eskiden daha kötüydü diyebilirler. bu düşünce zaten ülkeyi bu hale getirdi. oyuna neler yapmaz

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Nttgame pusa girerek alışveriş yapın 238 lira nerde alışveriş yaptığınız yerlere dikkat edin kredi kartı banka kartı ile direk nttgame sitesinden alın npointlerinizi

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Ben hep 50 tl lik alıyorum XD Hahahahaha

Senior Member
    allahtan 240 tl olmamış ömrü billah alamazdık şaka biyana almayın arkadaşlar talep düşünce mecburen asagı çekecekler

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Race
    Karus
    fiyatlarda sorun yok alan kisiler cok alamayanlar icin sıkıntı oluyor sizde almayin zorlada alin demiyorlar size

Senior Member
    Nickname
    Juliett
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    WeWillRockYou
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Bu konuyu açarak ekonomi üzerine algı oluşturuyorsun. Hapis Cezası gelmesin dikkat et

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    3200 npoint 270 liraydı bir zamanlar dolar a dur desek indirim olur.

Senior Member Vrij's Avatar
    Pahali geliyorsa alma!
    Yeni trendy hypeler var ya, insanlar prensip olarak zorunlu ihtiyaclar disinda bisey almiyor, bir yil sonra bakiyorlar ki super olmus evde atil duran giysi, kozmetik bilmemne hepsi kullanilmis, bisuru de para birikmis.

Cash fiyatina hiçbirşey yapamiyorsunuz dolar kuru nedeniyle bunu anliyorum. Şirkette kazandigi paradan taviz vermek istemiyor bunuda anliyorum. Tek çözüm o bilmiyormuş gibi yapilan yok sayilan gb sitelerinde. Coinin serbest piyasadaki değeri artarsa dc premium alip emek verenlerin şimdikiye oranla 1 ayda daha çok item yapabilceğini düşünüyorum. Buda insanlarin cash e verdiği parayi görmemelerini sağlayabilir. Itemini yapmış pk atan oyuncularada gelirsek, bence şuan oyunun asıl amacı olan pk atıp kasılan np oyundaki herşeyden değersiz vaziyette. Her kill aldiğında ismi geçen kişiye np nin yaninda 1k 3k 5k da olsa coinde gelirse eğer azda olsa pk atmak insanlara cazip gelebilir. Yada başka bir sistemle örn 15 k np kırdırip 1x utc kutusu 10k np kirdirip black chest vb np yi şuankinden daha değerli yapacak birşeyler yapılabilir.