Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 22
    Junior Member

Pazar kurian güncellemesi

Yeni güncelleme ile birlikte Kurianlar pazar kurunca boyutları küçülüyor fakat diğer joblarla yan yana geldimi aşırı küçük olmuş bu seferde arada kaynıyor pazarlarımız boyutları diğer joblar ile eşit olsaydı daha iyi olurdu bide şimdi millet gidip barbar warrior yada karus warrior açıcak değişen çok birşey olmadı boyutlarda düzenleme olursa iyi olur kastığımız yan karakterlerde çöp olmasın lütfen 1 slotumuz boşuna gitti

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Barbar warrior açılsa da, kurian/porutu gibi bu durum abartılırsa mgame gerekli güncellemeleri yapacaktır. Bu konuda endişe duymamıza gerek yok diye düşünüyorum.

Senior Member
    bütün joblar pazar kurunca aynı boyut olsa hiç birinin üstünlüğü olmaz ve daha fazla pazar kurma alanı sağlanmış olur. İnsanlar iç içe geçmez daha güzel ve sorunsuz görüntü yakalanabilir. Adalet böyle sağlanmalıdır.

Siz kurian olarak bilerek fırsat eşitsizliği yaratirken bunu hiç düşündünüz mü acaba. Neredeyse bir mage ve priestin pazar alanını kapatırken onlara engel olurken böyle birşey geldi mi aklınıza ? Simdi böyle söyleyince komik oluyorsunuz.

milletin üzerine pazar kurup haklarını gaspettiğiniz günlere sayın.

Senior Member
    Bitti o işler kardeşim bırakın artık ağlamayı.

Junior Member
    Bırakın biraz ağlasinlar adamlar yüzünden moradon görünmüyordu.

Bugüne kadar yaptıklarınıza sayın

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    bir kurian olarak çok iyi olmuş diyorum elinize sağlık

milletin üstüne pazar kurarken iyimiydi

Senior Member FFferik16's Avatar
    Evet bu güncelleme gerekliydi ancak biraz fazla küçülüyor. Cüce mageler bile da çok daha iri kalıyor yani dengesizlik olmuş. Pazarcılar başka bir sınıfla kurmaya geçecek ve kurianın asıl oyuncuları şimdi dezavantaj yaşıyor olacak.

Şu saçma "siz-biz" muhabbetine gelirsek, bu güncelleme gelmeden önce de şahsen kurian olarak bu güncellemeyi destekledim, hiçbir sınıfın pazar yerinde avantajlı olmaması gerektiğini ve ayrıca bunun görüntü kirliliği yarattığını söylemiştim. Lütfen olayları böyle düşük zihniyetle değerlendirmeyin.