Results 1 to 2 of 2
    Junior Member

Dikkatle okumanızı rica ediyorum...

İYİ GÜNLER İYİ ÇALIŞMALAR DEĞERLİ KNİGT ONLİNE MODERATÖRLERİ
    SERVER : ROSETTA
    NICK : Zaibatsu
    18.11.2019 tarihi sabahı TSİ 7:40'da başlayan JURAID MOUNTAIN etkinliğinde odalarda oynadığım karakterin görevi olan BUFF&HEAL&AC atmayı yerine getirmiş olup, hiç bir şekilde bilgisayar başından kalkmamıştım. "Deva Bird" isimli yaratığa geçtiğimizde ise karşı ırk(HUMAN IRKI) yaratığa vuruyordu, bir savaş başlattık ve üstünlüğü ele aldık. Skor olarak 4-0 üstün olup; karşıdaki ırkın partisi bizim partimizle mücadele edecek durumda olmadığını anlayınca kendi bölgelerinden çıkmadılar. Ben de bunu fırsat bilip party chat'e "Bir kaç dakika kahvaltı yapacağım" dedim ve sanıyorum ki 4 5 dakika arası bilgisayar başından kalktım. Bu nedenle olacaktır ki videomu CR'ye atıp karakterimin AFK kaldığını dile getirerek 3 gün karakterimin blocklanmasına neden olmuşlar. Nihayetinde etkinliği kazanan biz olduk, fakat Deva Bird'e ilk atak veren human ırkı olduğu için yaratığın kutusunu alamadık. Evet JR etkinliğinde AFK kalmak bir suç, ancak inisiyatifinize sığınarak , olayın aynen anlattığım şekilde değerlendirilmesini rica ediyorum. Kimsenin zarar görmesine sebebiyet vermedim. Kaybetmelerine neden olmadım. Ayrıca eklemek isterim ki; yıllardır oynadığım bu oyunda hiç bir etkinlikte AFK olmadım, kimsenin de emeğiyle oynamayı sevmedim. Sevmem de. Bu benim için bir prensiptir. Karakterimin banını bir an evvel kaldırılmasını rica ediyorum. Tekrar iyi günler iyi çalışmalar diliyorum...

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Ne olursa olsun JR'de AFK kalmak yasaktır. İster kahvaltıya git, ister çok acil bir işin çıksın, istersen uyuya kal, fark etmiyor.

Ne olursa olsun AFK olmak yasaktır.

Ne yazık ki cezanın geçmesini beklemelisin.