Page 6 of 14 FirstFirst ... 45678 ... LastLast
Results 51 to 60 of 139
    Senior Member FFferik16's Avatar
    Quote Originally Posted by FFferik16 View Post
    Olması gereken sadece 1-2 tane güncelleme olmadığı için gelecek olan sürprizin daha şimdiden tatmin edici olmayacağını düşünüyorum.

Umarım yanılırım ve sabaha tüm KoreKO güncellemeleri gelir, yanılmayı çok istiyorum ama sanmıyorum.
    Gelen 1-2 şey için teşekkürler ancak dediğim gibi tatmin edici değil, bunlar çok yılların sorunu, bunların bizi avutması gerektiğini düşünen oyunculara da hayret ediyorum gerçekten.

Mesela şu an KoreKO konusuna girip hangileri gelmemiş diye bakmak bile istemiyorum canım sıkılmasın şimdi.

Junior Member CharlieRED's Avatar
    Nickname
    CharlieRED
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    PusItemAlinir
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    Pazar sc'nin durumunu öğrenebilir miyiz

Senior Member IIcanceII's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by xFibonacci View Post
    kepçeyle sorun var çay kaşığıyla derman olunca hoşlarına gidiyor milletin
    Quote Originally Posted by Jahhab1 View Post
    Goblin chat görevi 3 senedir herkesin dilinde. Harita dan geçince skill atamama 15 senelik. Kurian terörü 5 senelik. Siz bu güncelleme ile mutlu olduysanız sorun yok bizim için. Umursanmamaya devam edersiniz.
    Quote Originally Posted by FFferik16 View Post
    Gelen 1-2 şey için teşekkürler ancak dediğim gibi tatmin edici değil, bunlar çok yılların sorunu, bunların bizi avutması gerektiğini düşünen oyunculara da hayret ediyorum gerçekten.

Mesela şu an KoreKO konusuna girip hangileri gelmemiş diye bakmak bile istemiyorum canım sıkılmasın şimdi.
    Yani arkadaşlar şöyle bir bakış açım yok; O bu güncellemeler ile tamam herşeyden çok memnunum diyen ben dahil kimse yok. Ama en azından kronik hale gelmiş sorunlardan bazıları( az da olsa) çözüme kavuşmuş kendi adıma bana düşen bunlar için teşekkür edip çözülmeyen diğer sorunları dile getirmektir. Çözülmeyen sorunlar var diye çözülmüş olanları görmemezlikten gelmek bizim oyuncularımızda huy haline gelmiş. Bak mesela bi kaç tane sorun var hemen müdahale ediip çözüm getiriyorlar lütfen iyi şeyleride görelim. Kimsenin yetindiği yok ama haksızlıkta etmeyelim hepimiz aynı geminin yolcusuyuz..

Güzel güncelleme birde tek ip tek pazar sistemine geçersek süper olur.

Community Liaison Patheoz's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by CharlieRED View Post
    Pazar sc'nin durumunu öğrenebilir miyiz
    Menicia's List için henüz gelişme yok ne yazıkki.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Patheoz View Post
    Menicia's List için henüz gelişme yok ne yazıkki.
    Sayın GM. Arada kaynamasın diye dikkatinizi çekmek istiyorum.

Bp için Prayer of god's power/ kitap süresinde sorun var. Kitap süresi 1 dakika 40 saniyeye düşmüş durumda. Özellikle mi düşürüldü, bir sorun mu var?

Senior Member FFferik16's Avatar
    Quote Originally Posted by IIcanceII View Post
    Yani arkadaşlar şöyle bir bakış açım yok; O bu güncellemeler ile tamam herşeyden çok memnunum diyen ben dahil kimse yok. Ama en azından kronik hale gelmiş sorunlardan bazıları( az da olsa) çözüme kavuşmuş kendi adıma bana düşen bunlar için teşekkür edip çözülmeyen diğer sorunları dile getirmektir. Çözülmeyen sorunlar var diye çözülmüş olanları görmemezlikten gelmek bizim oyuncularımızda huy haline gelmiş. Bak mesela bi kaç tane sorun var hemen müdahale ediip çözüm getiriyorlar lütfen iyi şeyleride görelim. Kimsenin yetindiği yok ama haksızlıkta etmeyelim hepimiz aynı geminin yolcusuyuz..
    Elbette olabilene teşekkürler ancak bu teşekkürlerin seviyesi doğal olarak düşük, bu oyuncuların arsızlığından değil etki-tepki, hak edilen bu kadar, her hafta getir 3-5 tane şöyle baba güncelleme, bugün yaşanan herhangi sorunu bir sonraki bakımda çözebil bak bir de o zaman gör buradaki yorumları, teşekkürleri, övgüleri.

Yıllardır sayısız kez boş geçen güncellemelerde, biz oyunun sorunları ile boğuşurken yapımcı veya yayıncı "kusura bakmayın", "size de haksızlık oluyor biraz" demedi bize. En az bunun kadar doğal bir şey oyuncuların bu tepkileri.

Senior Member QWE123CC's Avatar
    Nickname
    KhyRenia
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Pazar icin ip sinirlamasi gelseydi

Senior Member ABADI's Avatar
    Nickname
    ABADI
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    EaGLesLoneLyFLy Clan LeadeR
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Guncellemeler iyi olmus. Yeni guncellemeler gelmesi dileğiyle

Kurian karakterler pazar kurduklarında gereksiz yer kaplıyorlardı teşekkürler