Page 14 of 14 FirstFirst ... 4121314
Results 131 to 139 of 139
    Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Güncellemeyi çok beğendim. Daha iyilerini görmek dileğiyle.

Gate geçişi skill'in bug'a girmemesi çok iyi oldu. Kurian oynarken artık devil basabilmek için 5 dakika beklemeyeceğiz.

Kanser görev olan goblin görevinin 20'ye düşürülmesi de beni mutlu etti.
    Birde şu yaratıklarda devil ts patlamasa, sadece pk larda diğer joblarda olsa. Tadından yenmez. Yinede güzel güncellemeler olmuş

Senior Member Mayans_'s Avatar
    Nickname
    Mayans
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    TemplarKn1ghts
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Merhaba,
    O da istendi şu an için eklenmedi ama yakında gelmesi bekleniyor.
    Bahse konu Holy Knight materyal güncellemesi ne ile alakalı. Tam olarak nedir?

Senior Member
    Infractions
    0/1 (3)
    Pm blockluyorum adamın yazdığı gelmiyor ancak tepesinden yazdıkları gözüküyor. Lütfen bunu düzeltin

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Quote Originally Posted by Mayans_ View Post
    Bahse konu Holy Knight materyal güncellemesi ne ile alakalı. Tam olarak nedir?
    Craft sistemi değişecek, Transmutation Stone ve Ancient Sheet eşyaları yerine joblara özel yeni taşlar eklenecektir. Eski sistem yine aktif olacak ancak yeni üretimlerde o taşlar istenecektir droplar aynı 1x transmutation stone yerine 5x farklı stone düşecek çıkaracağın joba uygunu kullanacaksın.

Senior Member
    Güzel güncelleme fakat şu pm lerdeki yazı tipleri çok kötü geldi bana, okuyamaz oldum pmleri.

Senior Member
    PMleri okuyamıyoruz bir de artık pmlerdeki yazı limitini genişletme zamanı geldi. Eskiden oto pm ler atılıyordu moradonda town attığınız an biri pm atıp illegal bir şeyin reklamını yapıyordu limit getirmiştiniz satır başı şu kadar harf diye. onu da kaldırırsanız PMlerden daha rahat yazışırız. Daha oto PMler yok çünkü.

Senior Member PetnaNerepla's Avatar
    Nickname
    InxPetnaNerepla
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    IntoxicatioN
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    Karus
    İlahi ntt her 2 haftada olduğu gibi yine güldürdün ya elinize sağlık.

Banned
    Nickname
    WithMeForever
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Miss_Super View Post
    PMleri okuyamıyoruz bir de artık pmlerdeki yazı limitini genişletme zamanı geldi. Eskiden oto pm ler atılıyordu moradonda town attığınız an biri pm atıp illegal bir şeyin reklamını yapıyordu limit getirmiştiniz satır başı şu kadar harf diye. onu da kaldırırsanız PMlerden daha rahat yazışırız. Daha oto PMler yok çünkü.
    Katılıyorum kör olacaz pm okumak için hem karakter sayısı arttırılmalı hem de eski büyüklüğüne geri dönmeli umarım bir sonraki bakımda bunu hallederler aksi taktirde uzun süre böyle olacak bence.

Senior Member
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Pmlerdeki küçülmüş yazılar hariç trade,party ekranı kocaman olmuş bir tuhaflık var. Yazılar okumak oldukça zor umarım düzelir.