Page 7 of 14 FirstFirst ... 56789 ... LastLast
Results 61 to 70 of 139
    Senior Member Netrol's Avatar
    Nickname
    Psychiatrist
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Text hatası olabilir bilgi verildi.
    Aynı sorun monster stone text sayfasında da mevcut.

Senior Member
    Faydalı bir çalışma olmuş elinize sağlık umarım devamı gelir.

Junior Member
    Sevgili ntt game ekibi sizden ricam (paper kıyafet giyen) battle priestlardaki valkry grypon vs kostumlerin helmet kısımları ışınlandığımız zaman kayboluyor sureklı tak çıkar yapmak zorunda kalıyoruz krowaz chitin veya diğer armorlar giyildiğinde hatta boş bırakıldıgında (kafalık) böyle bir problem olmuyor lütfen bunuda yapımcı firmaya iletir misiniz son zamanlarda battle priest oynayan oyuncu sayısı ciddi şekilde arttı sizde fark etmişssinizdir yardımcı olursanız mutlu oluruz.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Race
    Karus
    Kurianlar: Lütfen üstüme pazar kurma abi ben daha minnağım

Junior Member
    Güncellemeler gayet güzel bence. Bir eleştiride bulunacak olursam Pm karakter isimler ive yazıları çok küçük olmuş yazı boyutu eskisi gibi olmalı kör oluyordum okurken bi beni mi rahatsız etti.

Community Liaison Patheoz's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Nuniezz View Post
    Güncellemeler gayet güzel bence. Bir eleştiride bulunacak olursam Pm karakter isimler ive yazıları çok küçük olmuş yazı boyutu eskisi gibi olmalı kör oluyordum okurken bi beni mi rahatsız etti.
    Bu konu hakkında gerekli bilgilendirmeyi yapacağız, farklı bir durum olmaz ise bir sonraki bakımda düzeltileceğini düşünüyorum.

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Muazzam bir güncelleme olmuş. Map değiştiğinde CD'ye takılan beceriler, Kurian sorunu ve PM Block efsane.

Senior Member
    Quote Originally Posted by BayerischeMotorenW View Post
    Pazar icin ip sinirlamasi gelseydi
    Arkadaşa sonuna kadar katılıyorum.Haksız kazanç elde ediliyor.Getirilmesi gereken en önemli güncelleme bu olur.
    İtem fiyatlarındaki dalgalanma ve kişilerin bir anda zenginlik kazanmasının da önüne geçilir.

Güncelleme güzel, beklentileri karşılar. Pazar kurmaya ip sınırlaması getirilmeli. Her ip'den tek pazar kurulması gerekiyor.

Senior Member
    Nickname
    Lich - Fsociety
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    NeverDieTurkey
    Race
    El-Morad
    Yapılan güncellemeler güzel fakat hala yeni serverlerda bir etkinlik yok. Felo çıktı oyuna gir felo düştü oyundan çık şuan bundan ibaret geçiyor. Ayrıca 2. serverlardaki cznin kapatılmamasına anlam veremiyorum. En azından csw ve eski bifrostun gelmesi gerekli krowaz biraz daha bekleyebilir. Bir sonraki bakımda bu ikisinden birinin gelmesi gerekiyor sıkıldık artık.