Results 1 to 4 of 4
    Junior Member

Exclamation Sms Dolandırıclığı

Merhaba bugün öğle saatlerinde ne yazık ki nttgame tarafından zannettiğim gelen sms e itibar edip linke tıklayıp izlemem gerektiğini söyledikleri adımları izledim. Önce hesabımın kayıtlı olduğu e posta adresini değiştirdiler daha sonra knight online hesabımın şifresini değiştirdiler ve oyuna giriş yapamıyorum elimde bana gelen mesajlara ait kanıtlarda bulunmaktadır hesabımı nasıl kurtarabilirim itemleri veya gb yi düşünmüyorum sadece hesabımı geri istiyorum.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Öncelikle geçmiş olsun, Yasal işlemlerin başlatılması adına sevgili CluTaah'a mesajın geldiği cep telefon numarasını ve mesajın ekran görüntüsünü paylaşmalısın.

"Hesap Çalınması" kategorisine destek bileti göndererek, hesabın aitlik bilgilerini müşteri temsilcisine belirttiğinizde gerekli yardımı sağlayacaktır. Ek olarak soyulduğunuzu da belirtin, eylemi gerçekleştirenlerin ceza almasını sağlayabilirsin.

Günümüz teknolojisinde telefon numaranızı elde etmeleri sahte mesaj göndermeleri için yeterlidir. İsterlerse banka isminde, isterlerse oyun firmaları isminde mesaj gönderebilirler. Çok dikkatli olmamız gerekiyor.

Nttgame'in güvenlik sertifika kodu B043'dür.

Detaylı bilgi için aşağıdaki resmi konuyu inceleyebilirsiniz.

[DUYURU] Sahte Sosyal Medya Sayfaları ve SMS'ler Hakkında

Junior Member
    teşekkür ederim ilgili yerlere mesaj ve ticket atıldı

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus