Results 1 to 9 of 9
    Junior Member

Hakkımı savunuyorum ve mesajımı siliyorsunuz

Neden? Amacınız ne ?

Junior Member
    Tekrar yazıyorum. Şimdi silmeyin lütfen. Bir kaç gün önce Ares sunucusuna başladim. Amacim biraz zaman geçirmek ve farm yapmak 1 2 saat falan. Youtube de yayincilari takip ediyorum ve açikçasi özendim diyebilirim. Neyse Pre falan çektim item yok tabi . Biraz lvl kastim Adream geçtim. Öyle slot falan bakiyorum. Megantereon slotuna gittim ve bir arkadaş genie birakmiş . Biraz ks leştik küfür falan etti. Tabi rahatsiz oldu itemi var ama genie birakmak istiyor. Elle girince zaten benden hizli aliyor. Neyse sonra bir human çar geldi çiplak durdu yanimda haliyle atak yaptim o sadece minor basiyor. Neyse zaten aylardir oynamayinca el eskimiş. Kesemedim ve sonra gitti nicki xxxmuhtarxxx di sanirim. Sonra diğer arkadaş videonu aldim falan dedi. İyi sen bilirsin dedim sonuçta içim rahat. Ve sonuç Ban yedim. Teşekkürler. Acaba video izlediler mi ? Acaba video yu oyunu bilen birimi izledi ? Atin buraya video yu buradaki insanlarda izlesin. Hayir normalde war oyuncusuyum sirf eve gelim bir kaç saat geçsin diye giriyorum. Nasil olur böyle birşey ? Vallahi helal olsun sizlere. Ticket sistemi de çalşmyor.

Junior Member
    silmeyin mesajimi artik. gzelce yazdim

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Forum kurallarına uygun olmayan forum konuları çöpe taşınır veya kapatılır. Önceki konularını kontrol ettiğimde forum kurallarına aykırı konular açtığını görüyorum. Üslubunuz ve konu başlığınız uygun değil. Konunun çöpe taşınması gayet normal.

Bilet sisteminde bir problem bulunmuyor. Bilet göndermede problem yaşıyorsan CTRL + F5 ile sayfayı yenilemen yeterli olacaktır.

Foruma konu açman hesabının incelenmesini sağlamayacak, bu nedenle bilet göndermen gerekiyor.

Junior Member
    Ctrl f5 yaptığımda bile gelmiyor. Yemin ediyorum çıldırıcam nasıl ban yerim nasıl olur.

Senior Member
    muhtar ve clanı ardreamı esir alan tayfalardan. iyi geçinmezsen sıkıntı

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Bosnakkk View Post
    Ctrl f5 yaptığımda bile gelmiyor. Yemin ediyorum çıldırıcam nasıl ban yerim nasıl olur.
    Bilet sisteminden engellenmiş olabilirsin. Aldığın hata nedir?

Junior Member
    Attım ticket yinede ban diyorlar incelemeden hazır mesaj atıyorlar. Siz ilgilendiniz teşekkürler. Bundan sonraki süreçte hakkımı yasal yollar ile arayacağım ve süreç konusunda buradan bilgilendirme yapamacağım. Sıfır item var kaybettiğim sadece zaman ve bu süreçte bana uygulanan haksız yollar.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Quote Originally Posted by Bosnakkk View Post
    Attım ticket yinede ban diyorlar incelemeden hazır mesaj atıyorlar. Siz ilgilendiniz teşekkürler. Bundan sonraki süreçte hakkımı yasal yollar ile arayacağım ve süreç konusunda buradan bilgilendirme yapamacağım. Sıfır item var kaybettiğim sadece zaman ve bu süreçte bana uygulanan haksız yollar.
    Merhaba,

Hazır mesaj diye bir durum yok arkadaşlar, sadece elde edilen sonuçlardan yola çıkılarak belirli kalıplarla verilen cevaplar vardır. Belli kalıplara oturulmuş kelimeler ve cümleler kullanılırken, kontrol edilmeden cevap veriliyor hissi uyandırmasın; kesinlikle...