Results 1 to 10 of 10

Angry Yayıncılık Yetkisi Verdiğiniz Yayıncıları Bence Kontrol Edin !

Selamlar ,

Twitch kanalı üzerinden sözde Knight Online yayını yaptığını iddia edip NTT discordunda resmi yayıncı yetkisi almış aynı zamanda NTT Game nin cash exp boss veya farklı amaçlarla açılan yayınlarınada bizzat katılıp şirinlik yapan tiplerin yayınlarına bakıyorum efendim kendi konuşmaları ve chattaki tayfanın konuşmaları sürekli : Oyun şöyle kötü oyun böyle eksik oyunun kitlesi şöyle .... oyunun kitlesi böyle ..... sürekli bir oyuna oyuncuya kitleye giydirme modundalar sabah açıyorum aynı şey öğlen bakıyorum aynı şey akşam bakıyorum aynı şey inceden inceden hakaret üslubuylada yapıyorlar bunu , bunlar sözde Knight Online yi tanıtıp insanlara sevdirecek kişiler mi? NTT Game yetkililerini uyarıyorum bu tarz yayıncılar olduğu sürece oyuncu kitle kaybediyor çünkü %99 karalama kampanyası beğenmemezlik ++ oyuncu kitlesine saygısızlık ama birde bakıyorum NTT Game official twitch yayınlarında hep ön sıradalar Hayret doğrusu eğer knight kitlesiyle veya knight oyunuyla veya yönetimiyle derdi sıkıntısı olan ve bu sıkıntısına çözüm artık herneyse nasıl bir sıkıntıysa oyun yani altı üstü iştee herneyse madem çok dertleniyorsunuz bu oyunda bi zahmet 24 saat SABAH ÖĞLE ÖĞLEDEN SONRA AKŞAM GECE abim her saat yayındasınız her saat yayında aynı kitle oyunu bile oynamıyormuş adam ama knighta knight kitlesine sövüyor ee güzel kardeşim ne güzel bak çok kötü birşeymiş kurtulmuşsun hala daha dönüp dolaşıp ne geliyorsun Knight Online yayınlarına ? e güzel kardeşim madem çok berbat çok bitik çok kötü ozaman neden hala oynuyup kategoriden Knight Onlineyi seçiyosun bunlar mı Knightı tanıtıyor gerçekten?

NTT Game' nin bu konularda resmi davranmasını isterdim , yok o iyi çocuk şu güzel çocuk şu yapar şu eder böyle insanlara bakarsanız daha çok şımarırlar , knightı severek oynuyan bir sıradan oyuncudan uyarı !

Senior Member LUCOMON61's Avatar
    Nickname
    IIIILUCOMONIIII,JHeroBaRSBaR
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    KHUZENLER
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad

Bu konuyu bir zamanlar bende dile getirmiştim ama bu sorunun cevabı ve çözüme ulaşması gibi bir durum yok
    Herkes kendi gemisini yüzdürüyor
    Deve'ye Sormuşlar Neren Eğri Diye , Nerem Doğru Ki Demiş

Junior Member
    Nickname
    aTii6
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    TheKoAnqelS
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Gerçekten Knight Online yayıncı kitlesi çok kanser hem oyunun birçok yönünden dert yanıyorlar ama tabiki de işine gelen yönlerini hiçbir zaman konuşmuyorlar yayın başlığına bakıyorsunuz KARAKTERİMİZİ DİZİYORUZ 100 GB'lik 10.000 GB'lik falan diye sırf bu kanser tayfasını çekmek için yayına bakıyorsunuz evet şimdi destan serverına geldik yok işte Mehmet kardeşimiz itemlerimizi getiriyor süper bir char dizdik falan filan,Bu oyunda gb aldığında vs herhangi bir sorun yaşadığınızda destek göremiyorsunuz bu kurallarda oyuncu sözleşmesinde var ama oyunu tanıtan adam zaten bunu umursamadan yapıyor birde resmi Knight Online discord kanalında perm i var çok çelişkili bu aslında ve bu adamları izleyen kişiler oyunun mantığı bu bizde güçlü olmak için yatıralım para diye geziyor. Oyunu tanıtan adama baksanıza böyle tanıtmak mı olur sonra oyuncu zihniyetimiz niye Koreko daki gibi değil niye biz ev geçindiriyoruz bunları yüceltmeden oyun tarafından gerekirse müsama görmemesi lazım ki insanlar biraz şu oyunu keyif almak için oynasınlar,

İzlediğim 1 2 yayıncı dışında diğerlerinin hepsi parasını Knight'a yatırıp gösteriş derdinde. Oyunun hakkını verip yardımcı olan oyunu güzelleştiren insanlar bunlar kadar değer görmüyor ona üzülüyorum Gamesdepot kanalı olsun ZuhannaTv olsun çok güzel ve kaliteli ve oyunu oyun için oynayarak keyifli yayın yapıyorlar ama gelen insanlar hep chatte tl gb konuşmaya çalışıyor o kadar alışmışlar ki sağ olsunlar izin vermiyorlar ve bir nebzede olsa bu düzene kafa tutuyorlar onları tebrik ediyorum. Gamesdepot arkadaşımızdan oyunla ilgili bilmediğim bir ton bilgi öğrendim umarım işlerine devam eder ve hakkını görür Yayınları hakkıyla yapan, her yayınını severek izlediğim ve takip ettiğim için başarılı olmasını çok istiyorum keza ZuhannaTv de öyle asasla ilgili bir çok bilgi aldım kendisinden de ve keyifle izliyorum yayınlarını umarım sizler bu TL'ci tayfadan daha iyi yerlere gelirsiniz.

Son olarak oyuncu sözleşmesi gereği GB alım satım işleri tespit edilen karakterler destek göremiyor iken bunun alasını yapanlar Knight Online yayıncısı diye geziniyor lütfen bunlara yönetim olarak prim vermeyin hep beraber bu oyunu güzelleştirelim ve şu kitleyi def edelim.
    Last edited by ati1994; 11-20-2019 at 08:26 AM.

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ati1994 View Post
    Gerçekten Knight Online yayıncı kitlesi çok kanser hem oyunun birçok yönünden dert yanıyorlar ama tabiki de işine gelen yönlerini hiçbir zaman konuşmuyorlar yayın başlığına bakıyorsunuz KARAKTERİMİZİ DİZİYORUZ 100 GB'lik 10.000 GB'lik falan diye sırf bu kanser tayfasını çekmek için yayına bakıyorsunuz evet şimdi destan serverına geldik yok işte Mehmet kardeşimiz itemlerimizi getiriyor süper bir char dizdik falan filan,Bu oyunda gb aldığında vs herhangi bir sorun yaşadığınızda destek göremiyorsunuz bu kurallarda oyuncu sözleşmesinde var ama oyunu tanıtan adam zaten bunu umursamadan yapıyor birde resmi Knight Online discord kanalında perm i var çok çelişkili bu aslında ve bu adamları izleyen kişiler oyunun mantığı bu bizde güçlü olmak için yatıralım para diye geziyor. Oyunu tanıtan adama baksanıza böyle tanıtmak mı olur sonra oyuncu zihniyetimiz niye Koreko daki gibi değil niye biz ev geçindiriyoruz bunları yüceltmeden oyun tarafından gerekirse müsama görmemesi lazım ki insanlar biraz şu oyunu keyif almak için oynasınlar,

İzlediğim 1 2 yayıncı dışında diğerlerinin hepsi parasını Knight'a yatırıp gösteriş derdinde. Oyunun hakkını verip yardımcı olan oyunu güzelleştiren insanlar bunlar kadar değer görmüyor ona üzülüyorum Gamesdepot kanalı olsun ZuhannaTv olsun çok güzel ve kaliteli ve oyunu oyun için oynayarak keyifli yayın yapıyorlar ama gelen insanlar hep chatte tl gb konuşmaya çalışıyor o kadar alışmışlar ki sağ olsunlar izin vermiyorlar ve bir nebzede olsa bu düzene kafa tutuyorlar onları tebrik ediyorum. Gamesdepot arkadaşımızdan oyunla ilgili bilmediğim bir ton bilgi öğrendim umarım işlerine devam eder ve hakkını görür Yayınları hakkıyla yapan, her yayınını severek izlediğim ve takip ettiğim için başarılı olmasını çok istiyorum keza ZuhannaTv de öyle asasla ilgili bir çok bilgi aldım kendisinden de ve keyifle izliyorum yayınlarını umarım sizler bu TL'ci tayfadan daha iyi yerlere gelirsiniz.

Son olarak oyuncu sözleşmesi gereği GB alım satım işleri tespit edilen karakterler destek göremiyor iken bunun alasını yapanlar Knight Online yayıncısı diye geziniyor lütfen bunlara yönetim olarak prim vermeyin hep beraber bu oyunu güzelleştirelim ve şu kitleyi def edelim.

Kesinlikle benimde takp ettiklerim seviyeleri uslupları ve verdikleri bilgiler nedeni ile ZUhannaTV ve Hopeeee

Quote Originally Posted by ati1994 View Post

Yazın çok güzel katılıyorum ama bu konuyu açmamı sağlıyan kişi övdüğün Zuhanna oldu kardeşim . Chatine ne zaman gitsem önce bazı tipler geliyorlar ve başlıyorlar Knight kitlesi şöyle Knight oyunu böyle ya bildiğin küfür ediyorlar oyuncuya ve oyuna , bende chata yazdım kardeşim madem bukadar bu oyun sizi kanser ediyor madem bukadar aptal insanlar oynuyor hani onların bakış açısında göre eeeeeeeee zorluyan mı var Knightlamı nefes alıyorsunuz ama bu yazıyı yazıp konuşanlar 24 saat knightta nerdeyse ben ara ara girip takip ediyorum yayıncıları işte bu da yüzsüzlük oluyor hem yayın yapıyorsun hemde yayın yaptığın oyunu ve oyuncularına hakaret kötüleme aşağılama uslüpla konuşuyorsun , ben bunu yazdım beni timeoutladı bu tarz kişiler knighttan soğutuyor

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Sözlerim kişileri savunduğum kısmına çekilmesin lütfen saydığınız isimler umrumda bile değil. Çoğunlukla sıkıcı da olsa GamesDepot yayınlarını izlerim; fakat reklam konusunda tamamen yanılıyorsunuz. Reklam yapmanın anlamı ürünü alıp bütün negatif yönlerini gizleyip onlar yokmuş gibi ya da onları inkar ederek durmadan pozitif yanlardan bahsedilmesi değildir. Bu yüzden zaten reklamın iyisi kötüsü olmaz denir. Hatta yayın dünyasından örnek vermek gerekirse: Büyük ihtimalle Türk twitch yayıncıları arasında en çok izlenen WTCN, Jahrein, Unlost vs. vs... Bu adamlar büyük ihtimalle zirvede yer alıyorlar ve açtıkları yayınlar 5-6 saatse bunun bunun 3 saati aralıksız küfürlerle veya oynadıkları oyunu kötülemekle geçiyor. Ama bu onların o oyunlar tarafından reklam parası almasını engelliyor mu ? - Hayır. Engellemiyor aksine daha da iyi duruma getiriyor. Ki bu oyuncular arasında sayabileceğimiz yayıncılar arasında Levo da vardı. Ben Levo'nun Knight online hakkında iyi birşey söylediğini hiç duymadım desem yeridir. Oyunculara ana avrat küfür etmesi de inkar edilemez bir şey. "Bu kadar olamaz ya amaKnight kitlesi abi işte ne bekliyorsun kanser o...." Bu cümle bana ait değil eski yayınları hala sayfasında duruyorsa orda bir yerde Domenico ile giriştiği kavgalar sırasında kendisini eleştirenlere bu tepkiyi vermişti.

Ha siz şahsınıza edilmiş küfürlere, hakaretlere takıldıysanız bunun için hakkınızı arayacağınız yer burası değil. Bunun için ya twitch üzerinden hakkınızı aramalısınız ya da yasal yollara başvurmalısınız. Ayrıca şöyle birşey var rahatsız olduğunuz kişiyi izlemeyin hocam. O adamın orda yayın açabilmesi için izleyiciye; para kazanmaya ihtiyacı var. Ömrünü kısaltmak için izlemezsiniz olur biter.

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Knight ve Twich birbirinden bağımsız platformlar mış.
    Yani ayrı dünyaların insanlarıymış onlar.
    Birtek bunu izliyorum. Keyif alarak.

https://www.youtube.com/watch?v=lKhgiOi5KRg
    Last edited by Tuzlukcu55; 11-20-2019 at 10:13 AM.

Game Master Team Leader Khenarth's Avatar
    Nickname
    Khenarth
    Class
    KO -> Rogue
    Arkadaşlar daha önce söylediğimiz gibi yayıncıları izleyip izlememek tamamen sizlere kalmış. Bizler Knight Online yayını yapan arkadaşlarımıza Discord sunucusunda "Streamer/Youtuber" yetkisi veriyoruz, bunun dışında ekstra bir durum yok. Bizler istediğimiz için değil, kendileri istedikleri için Knight Online yayını yapıyorlar.

Buna ek olarak discord sunucusunda yetkisi olan ve içeriklerinden, tutumundan şikayetçi olduğunuz yayıncıları bize klip alarak ya da yayın linkini göndererek iletebilirsiniz.
    Last edited by Khenarth; 11-20-2019 at 10:41 AM.

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Arkadaşlar daha önce söylediğimiz gibi yayıncıları izleyip izlememek tamamen sizlere kalmış. Bizler Knight Online yayını yapan arkadaşlarımıza Discord sunucusunda "Streamer/Youtuber" yetkisi veriyoruz, bunun dışında ekstra bir durum yok. Bizler istediğimiz için değil, kendileri istedikleri için Knight Online yayını yapıyorlar.

Buna ek olarak discord sunucusunda yetkisi olan ve içeriklerinden, tutumundan şikayetçi olduğunuz yayıncıları bize klip alarak ya da yayın linkini göndererek iletebilirsiniz.
    Buyrun.

https://www.youtube.com/watch?v=Z9pmaI-3ls4&t=1s

Quote Originally Posted by Khenarth View Post

İzleyip izlememe kısmında zaten bir sorun yook , dediklerinizdede haklısınız bay Khenarth ama özellikle siz NTT Game olarak oyunu tanıtmasına discord kanalınız dahil olmak üzere bu kişilere yetki veriyorsunuz bu güzel birşey oyuncularla ve yayın yapmak istiyenlerle iletişim halindesiniz bunlar güzel ama bu discordda yayıncı olarak görülen kişiler suistimal ediyorlar ve sürekli oyuncuyu ve oyunu hakaret edip aşağılıyorlar tamam tavsiyenize uyacağım eğer knight online tanıtımı ayağına habire knight oyuncusuna ve oyuna hakaret aşağılama yapan yayıncıları bizzat klip alıp reportluyacağım bunların yayıncılıklarına son verilmesi için , açıklama için teşekkürler

Tags for this Thread