Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 16
    Banned
    Nickname
    EFSER
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    RulersMyHeart / RulesMyHeart
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (100)

Neden kralın beyaz asil pelerinini mahvettiniz ?

Evet merak ediyorum bunu açıkcası , 2 çeşit krallık pelerini eklemişsiniz , kralı paylançoya çevirmişsiniz resmen , biri çam ağacı , diğeri daha absürt bişi olmuş.
    Diğer clanlara beyaz pelerin bile vermenize anlam verememişken , kralın en büyük sembolünü rezil rüsva ettiniz bence , eskiye döndürülmesi gerektiği taraftarıyım.
    Ekstra olarak , pelerin alındığında çok koyu siyah bi pelerin var tüm pelerinlere eklenmeli.
    Gri renk pelerin yok , bud a eklenmeli.
    Bir de karamel sarısı da maalesef yok.
    Bir çok rengin tonları eklenmeli pelerinlere , 3 5 küçük kod ile bunu başarabilirler bence.
    Gelip abuk subuk pelerinler ekleyip , oyunun görselini bozmayın lütfen daha fazla

oyunu verdiği heyecan için oynuyoruz artık. Vallahi görsellerden gram zevk aldığım falan yok.
    Ne mytriller çekici , ne krowaz , ne holy shell , ne rosetta
    zaten yeni gelen silahları hiç saymıyorum hepsi abuk subuk
    en azından kralın pelerinini geri getirin

Community Liaison Patheoz's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Selam, Knight Online yapımcısı tarafından oyun içerisinde güncellenen içeriklerden biri kral pelerinleri, bu yüzden eskiye çevireceklerini sanmıyorum. Ayrıca artık gelen güncellemelerin eskiye çevrilmesi düşüncesinden uzaklaşmak lazım gerekirse düzenleme yapılabilir ama eskiye dönelim mantığını bırakmamız gerekiyor.

Bu bir oyun ve içeriklerinin güncellenmesi en doğal şey.

Senior Member TheTick's Avatar
    Nickname
    MAGEOFDARKKINGDOOM
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Patheoz View Post
    Selam, Knight Online yapımcısı tarafından oyun içerisinde güncellenen içeriklerden biri kral pelerinleri, bu yüzden eskiye çevireceklerini sanmıyorum. Ayrıca artık gelen güncellemelerin eskiye çevrilmesi düşüncesinden uzaklaşmak lazım gerekirse düzenleme yapılabilir ama eskiye dönelim mantığını bırakmamız gerekiyor.

Reyis söylede cz de güncellesinler harita güncellesinler kolaya kaçıp pelerine takılmasınlar
    JustInTime

Banned
    Nickname
    EFSER
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    RulersMyHeart / RulesMyHeart
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (100)
    Quote Originally Posted by Patheoz View Post

Tamam reyiz güncelleyin , güncellemeyin demiyoruz , her şeyi güncellediniz zaten , bi bu eksik kalsın diyemeyeceğim sana.
    Fakat bi bakar mısın Allah aşkına kral olan adama yakışıyor mu o 2 pelerin ? Yahu daha karizmatik bişi yok mu ? Resmen 12 yaşında ki çocuk paintten yapmş koymuş.
    Yani insanlar için bunun gene bir anketini mi yapalım ?
    ankete göre mi yapımcı firmaya bildireceksiniz

Lütfen daha karizmatik bişi için bunu nttgame toplantısın da konuşun sizden ricamdır.

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Bi şuna bak bi de yeni pelerine. Gözünüz ağrımasın diye yenisini paylaşmadım. Yeni pelerini karus cüce magede görün. Yemin ediyorum krallık bitene kadar oyun oynama hevesiniz kalmaz

Keşke görsel güncellemeler opsiyonel olsaydı. Mesela yazı fontu da hoşuna gitmiyor çoğu kişinin. Yenisini getir ona lafımız yok ama en azından eskisini de kullanabilme şansımız olsun.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Quote Originally Posted by GengaR_AreS View Post
    Bi şuna bak bi de yeni pelerine. Gözünüz ağrımasın diye yenisini paylaşmadım. Yeni pelerini karus cüce magede görün. Yemin ediyorum krallık bitene kadar oyun oynama hevesiniz kalmaz

Keşke görsel güncellemeler opsiyonel olsaydı. Mesela yazı fontu da hoşuna gitmiyor çoğu kişinin. Yenisini getir ona lafımız yok ama en azından eskisini de kullanabilme şansımız olsun.

Eski kral pelerinini görünce aa bu kral diyodum yenisini görünce aa bu kral mı la bakiyim evet kralmış pıssssss yapıyorum

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Kesinlikle desteklediğim nadir konulardan. Kralın eski pelerini çok daha efsaneydi.

Senior Member
    Race
    Karus
    eski olduğu için değil göze daha hoş geldiği için isteniyor.

Senior Member
    Nickname
    BarneyStinson
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    IntoxicatioN
    Server
    KO -> Sirius
    Yeni pelerin halı/kilim gibi duruyor, eskiye dönemiyorsak bile daha estetik bir şeyler olması lazım. Hiçbir çekiciliği yok şu an.

Senior Member
    Nickname
    Lich - Fsociety
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    NeverDieTurkey
    Race
    El-Morad
    Açıkcası Daha güzel pelerinler yapılabilir. Şuanki pelerinler halı deseni gibi neydi belirsiz.