Results 1 to 7 of 7
    Senior Member

Draki ve günlük görevlerle ilgili

Merhaba,
    CC Priest ile DIEZ suncusunda oynamaktayım. Diez sunucusu eslant haritası her zaman çok hareketli bir yer değil normal görevleri yapmak için bile nadiren oyuncu bulunuyor. JR giriş saatlerinde öncelikle günlük quest için yeterli sayı bulunduğu oluyor. Yada 18.00 da görev sıfırlanınca ekip çıkıyor. Ama diğer zamanlarda günlük görevi yapacak adam bulmada sorun yaşıyorum. Önerim şu bu görev için kesilmesi gereken yaratıkların güçleri düşürülsün 2 kişi kesebilecek konuma getirilsin. Benzer bir durum draki içinde geçerli karakterimin job ve statu dağılımına göre drakiyi bitirme şansım çok çok düşük. Warrioruma Monster stone dusunce yasadıgım sevıncı prıestımle yasayamıyorum.Sebebini bılıyorsunuz.

Önerim şu;
    - oyundaki tüm mevcut görevler solo ve parti olarak ayrılsın aynı görevin solo hali daha az sayıda istesin.
    - Monster stone yaratıkların güçleri 60 lvl seviyesinde sabitlensin.Exp oranları aynı kalsın.
    - Draki tüm oyuncuların rahatça girip bitirebileceği bir seviyeye ayarlansın. Draki bize zulüm olmasın her gün tüm joblar girip exp ve itemini kasabilsin.
    -Günlük görev olarak bilinen ve " Danger of monsters" adlı görev için kesilmesi gereken yaratıkların güçleri ve canları düşürülsün 2 kişi kesebilecek konuma getirilsin.
    Böylece saat kaç olursa olsun oyuna girdiğimde dur şunları halledeyim diyebilirim.
    Umarım sorunumu doğru anlatabilmişimdir.

Senior Member
    bana kalsa draki kalkmalı ve party ile girebildiğin yeni draki modeli gelmeli.öyle jr,bdw gibi rastgele partyler değil,kendi ekibinle beraber girip bitirebileceğin.

Senior Member GABR-N-Peace's Avatar
    Nickname
    CaptainGABR
    Server
    KO -> Rosetta
    daha alt serverlarda da durum çok farklı değil.
    rosetta da okçu kasmaya çalışıyorum eslantta pt yok.
    devil görevini yapınca 77 olacağım. 80'e nasıl nerede kasayım bilemiyorum.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    İnt priest için zaten monster stone ve drakide yüzde 80 atak artışı var. Sadece +7 smite ve troll set ile bile çok rahat bitirilebilir. Günlük quest için bi nebze kolaylaştırılabilir ama kesinlikle solo ikende görev yapılabilir olmalı.

Senior Member
    Günlük gorevler olmasa çoğu zaman fırsat bulup girilmiyor oyuna ama girilince bir saat adam arıyoruz bence günlük etkinlikler oyunu canlı tutuyor bunun bir örneğini lesser yaratıkları geldiğinde gördük. Umarım tüm sınıflar için görevleri solo yapabilmenin yolunu acarlar

Senior Member
    Monster stone ye de drakide bulunan buff eklenmeli mageler için de mevcut buff guclendirilmeli diye düşünüyorum

Senior Member
    Nickname
    Lich - Fsociety
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    NeverDieTurkey
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Fatihqenc View Post
    Monster stone ye de drakide bulunan buff eklenmeli mageler için de mevcut buff guclendirilmeli diye düşünüyorum
    Drakideki bufflarin aynisi var zaten monster stonede hem pri hem mage için.