Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 15 of 15
    Senior Member QWE123CC's Avatar
    Nickname
    KhyRenia
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Sorun Devam Ediyorsa ISS den port Degiştirme Talebinde bulunabilirsiniz.
    Sorununuz cozelcektir.

Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Vermiş olduğunuz tarih/saatte sizinle aynı IP üzerinde online olan başka bir karakter daha bulunmakta. Eğer bu siz değilseniz sizin bağlantınızı kullanan bir başka kişi daha bulunmakta.

IP sınırlamasında bir problem yok. Yukarıda belirttiğim gibi şikayette bulunan oyuncuyla aynı bağlantıyı paylaşan bir başkası bulunmakta ve bu iki oyuncu 18.11.19 Juraid Mountain etkinliği saatinde oyundalar.
    modem bana aitken, başka girene neden bu ip olayı çıkmıyor bana çıkıyor ve bunu nasıl çözebilirim bu konuda bir fikriniz var mı? İnternetime başka bağlanan olmadığına göre bu bir port çakışması. Bunu nasıl çözebilirim ?

Quote Originally Posted by BayerischeMotorenW View Post
    Sorun Devam Ediyorsa ISS den port Degiştirme Talebinde bulunabilirsiniz.
    Sorununuz cozelcektir.
    ISS ile görüştüm ve bana benim modemim üzerinden giren başka bir ip olmadığını söyledi. Yinede port değiştirme talebim alındı. Umarım düzelir. teşekkür ederim

Quote Originally Posted by KruulsRightHand View Post
    Tek bilgisayar ve tek karakterim olmasına rağmen 18.11.19 akşam jrsinden itibaren aşağıda görünen hatayı alıyorum modeme bakıyorum sadece televizyon ve telefon bağlı. bu sorun neden yaşanıyor? yaşayan ve çözen varsa yabilir mi?
    Sorunumu İp değiştirerek çözdüm. Discord üzerinden yardımcı olan Maglorex'e çok teşekkür ederim.

Junior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    aynı sorunu ben de yaşadım konu açtım galiba sadece destan da oluyo yogunluktan ötürü modem resleyere düzelte bilirsin tekrar yaşarsan Gm ekibinin bir yardımı olmuyor