Results 1 to 7 of 7
    Junior Member

Kullanici engellemesi hakkinda

Merhabalar bir konu hakkında bilgi alıcaktım farm yapmak için dc pire perimi chasımı çekmısım birtane eleman var farm yapar iken sürekli gelip ks atıyor sen kas ben baska bir yere gideym dıyorum peşimden geliyor gene ks atıyor oturuyorum oda oturuyor amacı farm yapmak değil tek işi beni engellemek pusumu çekmısım herşeyımı almısım bir eleman yuzunden hiç birşey yapamıyorum bunun bir cezası varmı kullanıcı engellemsı gbi birşey ksc lerim filan var video da çekeblilim bilgilendırırsenız sevinirim.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by selenos View Post
    Merhabalar bir konu hakkında bilgi alıcaktım farm yapmak için dc pire perimi chasımı çekmısım birtane eleman var farm yapar iken sürekli gelip ks atıyor sen kas ben baska bir yere gideym dıyorum peşimden geliyor gene ks atıyor oturuyorum oda oturuyor amacı farm yapmak değil tek işi beni engellemek pusumu çekmısım herşeyımı almısım bir eleman yuzunden hiç birşey yapamıyorum bunun bir cezası varmı kullanıcı engellemsı gbi birşey ksc lerim filan var video da çekeblilim bilgilendırırsenız sevinirim.
    Oyun oynamanızı engelleyecek düzeyde rahatsızlık duyuyorsanız, video çekerek, Cheat reports bölümüne raporlama yapıp, değerlendirmeye sunabilirsiniz.

Quote Originally Posted by selenos View Post
    Bunun cezası var dostum gerekli video ve ksc al cr ye gönder.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Evet sıkıcı bir durum ama sonuçta senin o yaratıklara vurmana engel değildir ama en doğrusunu cr ekibi ve gmler bilir ksc yetmez durumu net bir şekilde gösteren 5 6 dklık video çekmen senin için daha iyi olur.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Bahsettiğiniz durum devam ediyorsa video alarak CR'ye rapor edebilirsiniz.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    ks serbest değil mi? isteyen istediği kişiye ks atar.ortada illegal bir durum yok.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Costinya_5447 View Post
    ks serbest değil mi? isteyen istediği kişiye ks atar.ortada illegal bir durum yok.
    Anlattığı durum ks değil, elbette ks yapan birisine kimse bir şey diyemez. Ancak siz spot değiştirdikçe peşinizden geliyor ve oyun oynamanızı engelliyorsa bu yasaktır ve cezası vardır.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.