Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 11 to 20 of 32
    Junior Member
    Ben suçsuzum ama zindana gönderildim bunun nedeni nedir?

-Zindana gönderilen oyunculardan bir tanesi bile suçsuz değildir. Bu oyuncularımızın hangi tarihte denediği, hangi dizinde olduğu ve ne zaman yakalandığına dair kanıtlarımız bulunmaktadır. Ayrıca yapılan bu taramalar otomatik değil, teker teker hesaplar incelenerek işleme alınmaktadır. Tek tek inceleme sayesinde hata olasılığımız 0'a indirilmiştir.

zerre ilgisi yok hiç bir llegal bir şey kullanmadım..ne koxp ne macro en ufak bilgimde yok bu programlar hakkında..ama zindana atıldım
    eğer haklı olduğunuzu düşünüyorsanız bana bulduğunuz verileri sunun lütfen..ne kullanmışım eğer varsa bana adını verin illegal olarak ne yapmışım
    bana lütfen ispatını sunarmısınız...yaptığım tek sey cccleaner ile cookie taramak oldu bir gün evvel..madem suçluyum ispatlayın lütfen..
    Last edited by aleyli; 11-19-2019 at 02:22 PM.

Junior Member
    Sayın @Eryudes

Bes programını biliyorsunuzdur ne işe yaradığını söylememe gerek yok diye düşünüyorum.
    Eski araştırmalarımda patheoz 1.6.3 sürümünün kullanılabilir olduğunu söylemişti. Bu hala geçerli mi ? Eski pazar yapıtgım bilgisayarımda kullanmayı düşünüyorum. Sadece BES proramını kullandığım için taramalarda vs hapis cezası yermiyim ?

Senior Member
    Maşallah

Senior Member IKuMaRBaZIHardCORE's Avatar
    Nickname
    BJK
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BJK
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by aleyli View Post
    Ben suçsuzum ama zindana gönderildim bunun nedeni nedir?

-Zindana gönderilen oyunculardan bir tanesi bile suçsuz değildir. Bu oyuncularımızın hangi tarihte denediği, hangi dizinde olduğu ve ne zaman yakalandığına dair kanıtlarımız bulunmaktadır. Ayrıca yapılan bu taramalar otomatik değil, teker teker hesaplar incelenerek işleme alınmaktadır. Tek tek inceleme sayesinde hata olasılığımız 0'a indirilmiştir.

zerre ilgisi yok hiç bir llegal bir şey kullanmadım..ne koxp ne macro en ufak bilgimde yok bu programlar hakkında..ama zindana atıldım
    eğer haklı olduğunuzu düşünüyorsanız bana bulduğunuz verileri sunun lütfen..ne kullanmışım eğer varsa bana adını verin illegal olarak ne yapmışım
    bana lütfen ispatını sunarmısınız...yaptığım tek sey cccleaner ile cookie taramak oldu bir gün evvel..madem suçluyum ispatlayın lütfen..
    ccleaner bende kullanıyorum ben neden hapis cezası yemedim illa bişey kullanmam gerekmiyor belki indirdin ama kullanmadım aynı şey.

Destek ekibine teşekkür ediyorum. Bir "yanlışlık" sonucu TPT ile banlanan 2 hesabımı attigim ticket sebebiyle tekrar inceleyip temiz ve hilesiz olduğumu görüp banları kaldırmışlar.

Hilesiz oyuna devam !

Junior Member
    Benimde karakterim TPT ile banlanmış ticket attım GM ekibinin kontrolleri sırasında diyolar. Hemde 2-3 gündür oyunda olmayan karaktere. İnceleme gereği bile duymadılar. Siz ne yazdınızda yeniden kontrol ettirdiniz?

Özel birşey yok hocam. Sadece ne olduğunu anlattım o kadar. Saolsunlar tekrar incelediler ve hesapları actilar.

Junior Member
    Ben en son 8 sene önce onadım bu oyunu. Oyuna girdim admaların üzerind genie dönüor sabit durup atack yapıyorlar. Baktım yine oyunda hile devam ediyor gibi geldi. İnternete girdim hile buldum aldım. ban yedim. He bu arada geienin ne oldugunu felan öğrendim hileyi bırakıp genie aldım oto kutu aldım.hileyi toplasan 1-2 gün kullandım. Ama 1. actığım hesap ban yedi neyse üstüne bi hesap daha acayım oynayayım genie alırım oto kutu alırım bi pre cekerim düşesiyle bi hesap açtım 2. kez para yatırdım aldım bunları ulan hesap ban yedi. Ne alaka şimdi bu.

Junior Member
    Bu arada şimdi altına yazacaklar ticket atın die bi ...... yaradığı yok. ticketimi kapatmışlar.Bende uyandım bi umutla belki açmışlardır die hesabı ticket tada ban gördüm. Oyuncuyla bu kadar ilgileniyorlar.