Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 30 of 32
    Junior Member
    Quote Originally Posted by BakerStreet6134 View Post
    Destek ekibine teşekkür ediyorum. Bir "yanlışlık" sonucu TPT ile banlanan 2 hesabımı attigim ticket sebebiyle tekrar inceleyip temiz ve hilesiz olduğumu görüp banları kaldırmışlar.

Hilesiz oyuna devam !
    şimdi kardeşim valla sana iyi gününde denk gelmişler ben güzel bi şekilde yazdım adaplıca ama ertesi gün uyandığımda gördüğüm ticket ban hesabı banladı hile vb kullanılmamış hesabı üstüne ticket ban attı DDDDDd

Junior Member
    s.a oncelıkle oyunda ban yedım
    neymıs slota golem cekmısım pekı neden cektım ?
    slotta ks var adam ana bacı sovuyor uyardım hala sövuyor
    sımdı gelelım konuya neden ban hıle yok k0xp yok slot onun mu adı mı yazıyor slotta ?
    8 sene oncekı oyunla alakası yok oyunun yazık k0xp olsa tmm derım ama neymıs slota golem cekmısın ee adam ana bacı sovuyor ne yapcaz NTTGAME ??

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Omerbey350 View Post
    s.a oncelıkle oyunda ban yedım
    neymıs slota golem cekmısım pekı neden cektım ?
    slotta ks var adam ana bacı sovuyor uyardım hala sövuyor
    sımdı gelelım konuya neden ban hıle yok k0xp yok slot onun mu adı mı yazıyor slotta ?
    8 sene oncekı oyunla alakası yok oyunun yazık k0xp olsa tmm derım ama neymıs slota golem cekmısın ee adam ana bacı sovuyor ne yapcaz NTTGAME ??
    Çare > Cheat Reports > Cheat Reports Kullanımı

Bu tür durumlarda kendi adaletimi kendim sağlarım derseniz başınıza gelecek olan olumsuz durumlarıda kabul etmiş olursunuz. Elinizde size edilen küfürler için kanıtınız var ise lütfen yukarıda bırakmış olduğum cheat reports bölümüne bildirimde bulunun.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by AlonsoPedroLopez View Post
    Çare > Cheat Reports > Cheat Reports Kullanımı

Bu tür durumlarda kendi adaletimi kendim sağlarım derseniz başınıza gelecek olan olumsuz durumlarıda kabul etmiş olursunuz. Elinizde size edilen küfürler için kanıtınız var ise lütfen yukarıda bırakmış olduğum cheat reports bölümüne bildirimde bulunun.
    bak burada kocaman bir mantik hatasi var.
    oyuncu kendi adaletini kendisi saglamayacaksa neden crye konu acmak zorunda?
    adaleti siz sagliyorsaniz online gm sayisini arttirarak oyun ici kontrolleri neden saglamiyorsunuz???.

adamin karakteri banlanmis sen crye konu ac diyorsun.. cokta umurumdaydi artik ona o kufurleri eden kisinin hapse atilmasi veya en iyi ihtimalle ki ben ihtimal verniyorum da banlanmasi...

Junior Member
    merhaba

ufak bir sorunum var ama en yakın konu bu idi. uzun süre oynamadığım için hesabım bloke olmuş support takımına ulaşmak zor ne yapabilirim

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ffzero View Post
    merhaba

ufak bir sorunum var ama en yakın konu bu idi. uzun süre oynamadığım için hesabım bloke olmuş support takımına ulaşmak zor ne yapabilirim
    180 gün ve üzeri hesaba giriş yapılmadığı zaman sistem tarafından güvenlik amacıyla kapatılıyor. 'şifreni mi unuttun?' seçeneğinden şifreni değiştirdiğin vakit hesabın tekrar aktif hale geliyor.

Senior Member Sneaky__34's Avatar
    192 ne zaman gelecek ???? Yine oyuna dolmaya başladılar.Chaos bottan geçilmiyor.

acil tarama lazım. Aşırı derecede chaosta koxperlar çoğaldı.

192 ne zaman geliyor ??????????? Chaoslar bottan geçilmiyor.Kontrol de etmiyorsunuz adım atamıyoruz.

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +++++++++++++++