Results 1 to 5 of 5

Pc Tavsiye Hp Omen 17''

Artık fenalık geldi pc kasmalarından Hp Omen Sipariş vericem İntel 7 Gtx 1050 ti bu pc bu oyunu oynar mı sorunsuz bir şekilde

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    ekran kartsız pc ile 2 partynin kafama nova attığı yerde 10k alabiliyordum zamanında tabii oyuna son dönemde eklenen ve sürekli aktif tarama yapan sağ altta çalışan xincode zımbırtısı sağolsun biraz kasma donma olsa da halen bu oyun ekran kartsız dahi oynanabilir durumda. 1050ti dediğin ekran kartıyla uzaya bile gitmek lazım heralde harita geçişleri için ssdniz olması yeterli gerisi boş.

Asas oynamayı öğrenme aşamasındayım ama asas ile oynamada benim düşüncem pc nin ve internet hızının çok etkisi var o yüzden pc yi değiştirmeyi düşünüyorum şuanda kullandığım lenova intel i5 amd radeon ekran kart lı bir pc cok fazla verim alamıyorum onun için tavsiyelere ihtiyacım var

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by CafercanPekcan View Post
    Asas oynamayı öğrenme aşamasındayım ama asas ile oynamada benim düşüncem pc nin ve internet hızının çok etkisi var o yüzden pc yi değiştirmeyi düşünüyorum şuanda kullandığım lenova intel i5 amd radeon ekran kart lı bir pc cok fazla verim alamıyorum onun için tavsiyelere ihtiyacım var
    bu oyun için iyi bir bilgisayar sadece utc ve bowldaki atacağın kalabalık pkda öne atar seni.

Senior Member
    Kalabalık ortamda az da olsa kasıyor PC iyi bile olsa fps çok düşüyor. O dediğin PC ile farcry,NFS,Fifa, Mortal kombat 11 falan oynanır son sürümleri kasmadan iyice uçmuşun gibi. Ama madem paraya kıyıyon ssd+hdd li olanı al bari. ssd ye windows yüklersin. Daha akıcı oyun oynarsın.