Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 17
    Senior Member

Angry Eslant bosslarını esir alan yüzdeci okçular .

Eslant haritasında (legal veya illegal olarak) boss kovalayan bu yüzdeci okçulardan boss almak neredeyse imkansız. +7 ib görev shelleri ve old takı setle yanlarına bir priest alıp rahatlıkla bütün bossları kesebiliyorlar . Konuyu açma sebebim ise şu örnekten ötürü ; diyelim ki önünüze bir boss atıyor farzediyorum 4 veya 5 kişisiniz ve partynizde % atan birisi yok , Mobun hpsi %50lere kadar indirmişken bu işsiz arkadaşlar (genelde 2 kişi yeterli oluyor) gelip mobunuzu respawn edip sürekli % atarak damage olarak partynizin önüne geçiyor ve kutuyu sizden alabiliyorlar . Bu sebepten Eslanttaki bosslara % atmayı kaldırmaları gerekiyor diye düşünüyorum .

Junior Member
    Quote Originally Posted by emr_vCNf5Mrn View Post
    Eslant haritasında (legal veya illegal olarak) boss kovalayan bu yüzdeci okçulardan boss almak neredeyse imkansız. +7 ib görev shelleri ve old takı setle yanlarına bir priest alıp rahatlıkla bütün bossları kesebiliyorlar . Konuyu açma sebebim ise şu örnekten ötürü ; diyelim ki önünüze bir boss atıyor farzediyorum 4 veya 5 kişisiniz ve partynizde % atan birisi yok , Mobun hpsi %50lere kadar indirmişken bu işsiz arkadaşlar (genelde 2 kişi yeterli oluyor) gelip mobunuzu respawn edip sürekli % atarak damage olarak partynizin önüne geçiyor ve kutuyu sizden alabiliyorlar . Bu sebepten Eslanttaki bosslara % atmayı kaldırmaları gerekiyor diye düşünüyorum .
    oha ya çözüme bak hahaha

Senior Member
    tek başına mage bos kesiyor diye diye mageyi perişan ettirdiniz sıra okcuyamı geldi

Senior Member murat1977's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    ks ye gelip kutuyu alamayınca zoruna giden 1 arkadaş sanırım konuyu açan genelde kapışıyor boss kovalayanlar eslantta boss u kendisi kessin diye 4 dönen çok ama dediği gibi okçu arkadaşların bazıları yuzde skilini açıp alabiliyor rahat ça sonuçta güçlü akıllı oynayanların kazanacağı 1 oyun
    Last edited by murat1977; 11-19-2019 at 10:44 AM.

Senior Member
    Quote Originally Posted by hasanBaba33 View Post
    tek başına mage bos kesiyor diye diye mageyi perişan ettirdiniz sıra okcuyamı geldi
    Okçu demedim , 50 assasin verip %10 drain , 55 arrow verip 3-5 ok açan sadece eslant dolanan oyun içerisinde başka bir amacı olmayan yüzdeci okçulardan bahsediyorum

Senior Member
    Quote Originally Posted by murat1977 View Post
    ks ye gelip kutuyu alamayınca zoruna giden 1 arkadaş sanırım konuyu açan genelde kapışıyor boss kovalayanlar eslantta boss u kendisi kessin diye 4 dönen çok ama dediği gibi okçu arkadaşların bazıları yuzde skilini açıp alabiliyor rahat ça sonuçta güçlü akıllı oynayanların kazanacağı 1 oyun
    Yazdıklarınızı anlamakda gerçekten çok güçlük çektiğimi öncelikle belirtmek isterim . Anladığım kadarıyla cevap vereyim, 1.si %10 hpsi kalan bir bossun 1 tane çıplak okçu tarafından sürekli respawn edilip drain sayesinde elimizden alınmasının haksızlık olduğunu düşündüğüm için bu konuyu açtım 2.si yüzde skilini açmadan da o bosslar kolaylıkla dönülebilir asıl o zaman kim güçlü ortaya çıkar her işin kolayını yapmak akıllılık olarak algılanmamalı diye düşünüyorum çünkü olay bazen haksız kazanca dönüyor .
    Last edited by emr_vCNf5Mrn; 11-19-2019 at 10:58 AM.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Race
    Karus
    kendilerinden başkası kesiyor ise kestirmiyorlar res ettiriyorlar haraca bağlamışlar eslantı babalarının çiftliği sanki Acilen eslant bosları kaldırılın..

Member AdiquzeI's Avatar
    Nickname
    Aquaarius
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Rogue karakteri % mi atarmış beee

Quote Originally Posted by murat1977 View Post
    Yok öyle olmuyor arkadaşım.

Bunlar işsiz güçsüz tayfası... Bu oyun işleri haline dönüşmüş. Senin benim gibi değiller.

7/24 eslanttalar ve amip gibi üstten boss yazısı geçsin diye bekliyorlar. Her bölgede bir adam tutuyorlar boss çıktığı gibi üstündeler. 2dk içinde kesiyorlar. Bunlardan başkasının o bossları kesmesi neredeyse imkansıza yakın.

Sen istersen bir gün gir eslantta bunlarla yarış. Sen boss yazısını görüp bossu bulana kadar, bu işsiz tayfa bossu bulup kesmiş, gidip moradondan itemi satıp gb ye çevirmiş, gb sitesindende tl ye çevirmiş, ekran başında biralarını yudumluyor oluyorlar. Sen daha hala boss arıyosun o esnada. Sakın pm atıp boss yazısı geçti gördünüzmü deme. Birbirlerine bakıp puhhahahaha diye gülebilirler. Bari adamları güldürme.

Not: server sirius için konuştum.

Senior Member
    respawn olayının gözden geçirilmesi gerekiyor çok sinir bozucu ve haksız