Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 17 of 17
    Senior Member
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    İyice komedi olmaya başladınız ya, ne demek eslant bosslarına yüzde atmak kaldırılsın böyle saçma troll vari fikirler içeren konular kapatılmalı. Bossların re-spawn olma olayını kaldırın adamlar kaçırıp canını doldurup öyle kesiyor desen anlayacağız da gelmiş yüzde kaldırılmalı diyor )

Senior Member
    Nickname
    DeLyTheLast
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    yaw kardesım nedir bu birisi bosları kaldırın birisi yüzdeleri kapasınlar varmı böyle birşey

Senior Member
    Quote Originally Posted by NOGODRE View Post
    İyice komedi olmaya başladınız ya, ne demek eslant bosslarına yüzde atmak kaldırılsın böyle saçma troll vari fikirler içeren konular kapatılmalı. Bossların re-spawn olma olayını kaldırın adamlar kaçırıp canını doldurup öyle kesiyor desen anlayacağız da gelmiş yüzde kaldırılmalı diyor )
    Oyun içerisindeki rekabetin bozulmaması amacıyla o dediğin respawn etme olayını kaldırmazlar diye düşündüm şayet kaldırırlarsa czde de kaldırmaları gerekiyor genel olarak bu sebepten öyle bir öneri de bulunmadım . Bence senin üslubunun kötü olmasından dolayı hesabının ceza alması gerekiyor

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Yetmez eslant kapatılsın bence.

Senior Member
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Infractions
    0/3 (45)
    hahahaha ...
    mageler tok boşono boss kosoyor.
    sonuç mageler artık boss bile kovalamıyor. eslant bossları ice yemiyor. (şaka gibi ama gerçek)
    bırakın bari asaslar kessin. biz yandık eller yanmasın.

Senior Member
    Quote Originally Posted by emr_vCNf5Mrn View Post
    Okçu demedim , 50 assasin verip %10 drain , 55 arrow verip 3-5 ok açan sadece eslant dolanan oyun içerisinde başka bir amacı olmayan yüzdeci okçulardan bahsediyorum
    skilleri istediyi yere verir istediyi şekilde oynar 1 okcunun veya asasın veya diyer karekterlerin nereye hangi skili verecegine senmi karar vereceksin yada ntgame ekibimi karar verecek harbiden böyle boş işleri bırakın hangi karekteri üstün görüyosanız açın o karekteri oynayın skillerinizi istediyiniz yere verin onlara skil vermek serbest size yasakmı

Senior Member
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by emr_vCNf5Mrn View Post
    Oyun içerisindeki rekabetin bozulmaması amacıyla o dediğin respawn etme olayını kaldırmazlar diye düşündüm şayet kaldırırlarsa czde de kaldırmaları gerekiyor genel olarak bu sebepten öyle bir öneri de bulunmadım . Bence senin üslubunun kötü olmasından dolayı hesabının ceza alması gerekiyor
    Benim yazımdam böyle bir düşünceye vardıysan şikayet edebilirsin mod ve gmler haklı bulurlar ise ceza mı alırım hocam ama sen troll vari konu açmakta ve belli karakter oyuncularını kışkırtmaktasın. Son olarak re-spawn olmasının kalkması gerektiği hususunda hem fikiriz.