Results 1 to 8 of 8
    Junior Member

Hesap soyulma sirius

SİZİN TARAFINIZDAN GELEN MESAJ İLE OTP GIRMEMI ISTENDI ATTIKLARI LINKE BAKMADIM BAKMAMAMIN SEBEBİDE ŞU ÜSTTE OTP KODLARIM VARDI YANİ SİZİN OTP Mİ GÖNDERDIGINZI YER ÜZERİNDEN BANA MESAJ ATABİLİYORLARSA BU SİZİN AÇIĞINIZDIR BENİM HATAM DEĞİLDİR BEN İTEMLERIMİN GERİ GELMESİNİ İSTİYORUM HERGÜN AÇACAGIM BU KONUYU GEREKIRSE .. 2 CHARIMIN USTUNDEN +7 DS - +7 CHİTİN BOW - +6 ENİON BOW VE TRİAL GÖĞÜSLÜGÜMÜ ÇALDILAR 2 HESABIMIN İSMİ RisacSexGuard ve Nitroox

[IMG][/IMG]

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Öncelikle geçmiş olsun, sürekli büyük harf yazılması forum kurallarına aykırıdır. Bir daha ki yorumlarda buna dikkat edelim lütfen.

Konumuza gelecek olursak;

Tarafınıza gelen sahte mesajdır. İtibar etmemeniz gerekiyordu. Yasal işlemlerin başlatılması adına sevgili CluTaah'a mesajın geldiği cep telefon numarasını ve mesajın ekran görüntüsünü paylaşınız.

Giden eşyalar için yapılacak bir şey ne yazık ki yok, item restorasyonu yapılmıyor. "Hesap Çalınması" kategorisine destek bileti gönderin ve soyulduğunuzu belirtin, eylemi gerçekleştirenlerin ceza almasını sağlayabilirsin.

Günümüz teknolojisinde telefon numaranızı elde etmeleri sahte mesaj göndermeleri için yeterlidir. İsterlerse banka isminde, isterlerse oyun firmaları isminde mesaj gönderebilirler. Çok dikkatli olmamız gerekiyor.

Telefon numaralarınızı nasıl elde ediyorlar?

1. Yöntem: Korsan sunuculara kayıt olunurken yazılan telefon numarası

2. Yöntem: Herkese açık olan herhangi bir site veya forum bölümlerinde telefon numarasının yazılması.

3. Yöntem: Sell/Buy Merchant Notice bölümüne telefon numarası yazılması.

4. Yöntem: Exp kasmak için veya başka bir nedenden dolayı bilmediğiniz Whatsapp Gruplarına katılmanız.

Bu ve buna benzer durumlar neticesinde telefon numaraları elde ediliyor.

Nttgame'in güvenlik sertifika kodu B043'dür.

Detaylı bilgi için aşağıdaki resmi konuyu inceleyebilirsiniz.

[DUYURU] Sahte Sosyal Medya Sayfaları ve SMS'ler Hakkında

Senior Member

Kardeşim hiç mi bilmiyorsun şirketlerin böyle emir verici mesajlar atmayacağını ben okurken kahkaha attım halende bu satırları kahkaha atarak yazıyorum

+6 trial göğüslük 2 tanede dandik bowla iyi yırtmışssın bence "emir" cümleleriyle GMlere yazacağına teşekkür et cünkü bir gün telefondan aranarak polis asker jandarmayız biz diyerek evini barkını alabilir dolandırıcılar ...

Geçmiş olsun .

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Bu kimsenin açığı değildir. Aynı sms'i size YKB, Akbank, Finansbank olarak da gönderebilir. Bankadan gelmiş diye bütün bilgilerinizi verecek misiniz?

Burada önemli olan telefon numaranızın bu kişilerin eline nasıl geçtiğidir. Bunu başkalarını suçlamadan önce kendinize bir sormalısınız, nerede paylaştınız da bu kişiler sizi sms havuzuna aldılar?
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Soğuk su ikramını karakol da yaparlar geçmiş olsun.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Bu kimsenin açığı değildir. Aynı sms'i size YKB, Akbank, Finansbank olarak da gönderebilir. Bankadan gelmiş diye bütün bilgilerinizi verecek misiniz?

Burada önemli olan telefon numaranızın bu kişilerin eline nasıl geçtiğidir. Bunu başkalarını suçlamadan önce kendinize bir sormalısınız, nerede paylaştınız da bu kişiler sizi sms havuzuna aldılar?
    Çok haklısın hocam 2012den beri kullandığım telefona bir tane bile sahte msj gelmedi, yapılacak şey basit bir item satarken oyun için satmaya özen gösterip telefon numarası ile clan kurmayacaksın veya öyle her türlü platforma telefon numaranı paylaşmayacaksın illa sesli iletişim veya mesaj ile iletişim kuracaksan telefon numarasının çıkmadığı uygulamalar var benim hatırladığım line gibi.

Junior Member
    İllegal yazılım kullan sonra soyul firmaya suç at vay be..

Senior Member
    artık numaranı yasal olmayan sitelerde paylaşmazsın. benim binlerce liralık çarım var. ama hiç böyle mesajlar gelmiyor.