Page 7 of 7 FirstFirst ... 567
Results 61 to 69 of 69

Thread: Bow Rpr Süresi

Senior Member
    Neden bu kadar alındın ki Bana göre yazdığım yorumda kurallara aykırı bir şey yok. Var ise zaten yetkili biri gerekli düzenleme yapar.

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Kızmıyorum ve alınmıyorum.
    İnş. en yakın zamanda oyuna dönmeni ve okçu olmanı dilerim
    Ben kaçtım. İyi sabahlar.

Senior Member Ardasdasd1990's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    çünkü 3 5 atıyorsun saçmalama kardeş okları 1li at bakim rpr geliyomu akşama kadar boş post yapmışsın herşeyin bi şeyi var ona bakarsan okcuyla vs atılmaz diye bi kavram var oyunda çünkü 3lü 5lü kombo oyunun en hızlısı ve en yok edicisi .

Banned
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Ardasdasd1990 View Post
    çünkü 3 5 atıyorsun saçmalama kardeş okları 1li at bakim rpr geliyomu akşama kadar boş post yapmışsın herşeyin bi şeyi var ona bakarsan okcuyla vs atılmaz diye bi kavram var oyunda çünkü 3lü 5lü kombo oyunun en hızlısı ve en yok edicisi .
    Okları tekli tekli de atsan 2000 ok atmadan rpr gelmesi sana da saçma gelmiyor mu? 13500 durability si olan yay 2000 oku görmeden patlıyor. Her oka bir durab atsınlar o zaman... Ayrıca kombo mevzusuna gelecek olursak; hangi mal okcuyla karşılıklı vs atar. Yerinde mi duruyorsun sen vs atarken? 3lü 5linin kaç tanesi o şekilde damage atıyor hiç düşündün mü ? Daha yayı kaldırmadan asas etrafında dönerek eritiyor bitiriyor. Bırakın bu okcu ile vs atılmaz laflarını. Azıcık gerçekçi olun.

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Bakın hep önyargıyla yaklaşmayın.
    Herkes 100 def için JR lerde 99 takla atarken 100 def açmak hayal postlarını atarken.
    Bu Okçu bu bowu takınca -70 ( yazıyla eksi yetmiş) defle başlıyor.
    Üstüne üstlük bowun +1 i de 14k durab +10u da 14k durab.
    Şimdi adalet mi bu ?

Junior Member
    Nickname
    SiLVeR
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Evet kardeşim az önce bitti test.Wolfsuz sadece r atağı başlatarak iron scarecrow da okçumla denedim,kesin bilgi olarak söyleyeyim.14.000 durability si olan bow 2208 ok kullanarak yanii 2208 r atağıyla tamamen kullanılamaz hale geldi.Olayın wolfla skillle 3lü 5liyle alakası yok.Bow iteminin durability hesabında bir hata var...

Senior Member
    Quote Originally Posted by Tuzlukcu55 View Post
    Entersan rakamlar. Bakalım bi.

Okçu reb11 wf le 14k durabilite 3/5 li atarak 14/15 dakika slotta kalabilirken 14k durab 14/15 dakakia rpr

Mage kardeşimin 12k durablı stafı ile tek meteor da 30k damage. Muteşem damage. 30 dakikadan fazla slotta kalıyor. 12k durab +30 dakakia rpr
    birader 15dk'da rpr diyorsun ama ben mage halimle 10dk'da bir sw için town atıyorum.en azından sen alternatif bowları alarak idare edebilirsin.ee mageler ölsün mü

Acaba okçuların 3 lü 5 ok skillerine süre koysalar büyük bir isyan çıkarmı acaba okçular bence çok bulandırmayın mageleri çok konuştular şöyle böyle bitirdiler okçunun 3 lü 5 li herşeyi benden demesi mgame bu bi bakmışsın okçuda yok

Banned
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by din_YLjDfhUz View Post
    Acaba okçuların 3 lü 5 ok skillerine süre koysalar büyük bir isyan çıkarmı acaba okçular bence çok bulandırmayın mageleri çok konuştular şöyle böyle bitirdiler okçunun 3 lü 5 li herşeyi benden demesi mgame bu bi bakmışsın okçuda yok
    3 lü 5 linin eksisi zaten var. Ok saçılarak gidiyor. Ha sen 5 oku da aynı moba sokacaksan tamam bekleme süresi koy. Onda sorun olmaz.