Page 6 of 7 FirstFirst ... 4567 LastLast
Results 51 to 60 of 69

Thread: Bow Rpr Süresi

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Aslında en mantıklısı bu.

Misal mage nova atıp 10 yaratığa veya nova içindeki 50 playere birden vuruyor. Fakat tek atış sayıyor.. Herhalde öyledir.

Yoksa 50 adama veya yaratığa birden vurduğunda bir anda rpr si gelir

Yani mageninde bu durumda çoklu damagede birden rpr si gelmesi lazım gelmez mi ?

Okçu neden 3/5 atınca 3/5 rpr gidiyor.

Bu şekilde yanlış mıyım ?
    Last edited by Tuzlukcu55; 11-23-2019 at 08:40 PM.

Senior Member
    Quote Originally Posted by xFuJux View Post
    mesele okçunun yaylarının durabilitysi değil mesele okçudaki 3lü 5li atak yapıldığında her turu 8 vuruş yapıyor sayması okadar hızlı rpr gelmesinin sebebi o
    Mage ile alanla slot dönüyorum.Durabilitysi 12.000 olan staffımla rahatlıkla yarım saatten fazla durabiliyorum.Tek meteorda 30k hasar çıkarıyorum hesap et.

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Costinya_5447 View Post
    Mage ile alanla slot dönüyorum.Durabilitysi 12.000 olan staffımla rahatlıkla yarım saatten fazla durabiliyorum.Tek meteorda 30k hasar çıkarıyorum hesap et.
    Entersan rakamlar. Bakalım bi.

Okçu reb11 wf le 14k durabilite 3/5 li atarak 14/15 dakika slotta kalabilirken 14k durab 14/15 dakakia rpr

Mage kardeşimin 12k durablı stafı ile tek meteor da 30k damage. Muteşem damage. 30 dakikadan fazla slotta kalıyor. 12k durab +30 dakakia rpr

Kesinlike katılıyorum durability arttırılması lazım 10 dk 3 lü 5 li atıyorsun direkt rpr istiyor . Bu rpr süresinin uzamasını neden diğer oyuncular istemiyor anlamıyorum rekabete bir etkisi yok ki ?

Senior Member
    haklı bir konu. eşitlik olsun diyerek ben de magelerin 1 sn içinde kombo ile çift meteor atmasını istiyorum. umarım bu da gelir. saçma saçma konu açmaktan bıkmadınız.

Quote Originally Posted by aliriza1 View Post
    haklı bir konu. eşitlik olsun diyerek ben de magelerin 1 sn içinde kombo ile çift meteor atmasını istiyorum. umarım bu da gelir. saçma saçma konu açmaktan bıkmadınız.

Rpr suresinin uzaması ne gibi eşitsizliklere yol açabilir? Boş konuşmuşsun

Senior Member
    Quote Originally Posted by Tuzlukcu55 View Post

Önemli olan ancak kimse tarafından önemsenmeyen NOT:
    Her itemde + arttığı zaman tüm değerler artarken okçunun +9 bow ile +10 bowunun değerlerinin aynı kalması çok ilginç
    Okçu hızlı koşabiliyor ve uzaktan becerilerini kullanabiliyor. Savaşçı silahları ile karşılaştırma yapman bence hiç olmamış. +9 ve +10 eşya karşılaştırması yapabilirsin ancak herhangi bir değişiklik yapılmaz diye düşünüyorum. Forumu daha faydalı konular için kullanıp, bol bol magic hammer çıkartırsan sorun ortadan kalkacaktır.

Quote Originally Posted by Tuzlukcu55 View Post
    Entersan rakamlar. Bakalım bi.

Okçu reb11 wf le 14k durabilite 3/5 li atarak 14/15 dakika slotta kalabilirken 14k durab 14/15 dakakia rpr

Mage kardeşimin 12k durablı stafı ile tek meteor da 30k damage. Muteşem damage. 30 dakikadan fazla slotta kalıyor. 12k durab +30 dakakia rpr
    Okçu kıpır kıpır makro veya robotlaşmış bir çift elle atak yaptığından fazlasıyla efor sarf ediyor. Acaba bununla alakalı olabilir mi?
    Last edited by MythAsSasSin; 11-25-2019 at 01:00 AM.

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by MythAsSasSin View Post
    Okçu hızlı koşabiliyor ve uzaktan becerilerini kullanabiliyor. Savaşçı silahları ile karşılaştırma yapman bence hiç olmamış. +9 ve +10 eşya karşılaştırması yapabilirsin ancak herhangi bir değişiklik yapılmaz diye düşünüyorum. Forumu daha faydalı konular için kullanıp, bol bol magic hammer çıkartırsan sorun ortadan kalkacaktır.

Okçu kıpır kıpır makro veya robotlaşmış bir çift elle atak yaptığından fazlasıyla efor sarf ediyor. Acaba bununla alakalı olabilir mi?
    Ne kadar da çok şey biliyorsunuz ya. Hayret

Buraya resim ekleyemiorum. Lütfen oyun içi buy açıp herhangi bir windforcenin +1 ile +10 arasındaki durab farkını yazabilirmisin buraya ? +9 unu es geçtim. Bizden olsun.
    Sen +1 le +10 arasındaki farkı yaz yeter.
    Benim matematiğim biraz kıttır.

Not__Dikkatini çekerim. Macro veya her türlü hurda zaten yasak. Yakalanan cezasını çekiyor. Merak etme sen. Yasak olan bir şeyi herkese genelleyemezsin. 3.538 postundan utanmalısın.
    Last edited by Tuzlukcu55; 11-25-2019 at 01:45 AM.

Senior Member
    Sakin ol şampiyon.

Dilersen buraya nasıl resim ekleyeceğini sabırla tarif edebilirim. Resim yüklemeye gelince bunu yapamam. Sebebini soracak olursan bilgisayarımda Knight Online yok.

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by MythAsSasSin View Post
    Sakin ol şampiyon.

Dilersen buraya nasıl resim ekleyeceğini sabırla tarif edebilirim. Resim yüklemeye gelince bunu yapamam. Sebebini soracak olursan bilgisayarımda Knight Online yok.
    Ben sakinim de yani tüm playerler hakkında haksız ithamda bulunuyorsun. Lütfen dikkat edelim.