Results 1 to 10 of 10

Biz neden bununla uğraşmalıyız.. Lütfen silinmesin.

Merhaba Arkadaşlar Diez de Andream oynayan her kezinde bildiği gibi ben 3-4 aydır karşılaştığım daha önceside varmı bilmiyorum.

sorunu Bu kişi Kosper ve her gün yeni çar açıp Andream da farm yapmak isyen Human ları bırakmıyor. Defalarca kez banlanmasına Rağmen nedense adam sürekli orc çar açıp Hatta yedekleyerek çarları banlanırsa diğer çarlara girerek devam ediyor.

Bu 3-4 ay zaman içinde başka hesaplara ban atılırken bu kişi andreamda kospla gezdiği halde banlanmadı. ( görünmedi, yakalanamadı, VS ) olabilecek şeylerdir. Lafı fazla uzatmadan şunu demek istiyorum. Bu adama IP ban Yada pc ban atılamazmı atılıyorda gene giriyor ise

Oyun içinde Andream,Base ve CZ bölgelerine Çarların tradesi açılmadan giriş yapılmamalı bence ancak bu şekilde bu önlenebilir. ( Aklıma Gelen tek çözüm) Sürekli banlanacagından bu masrafa girmezler ve burada ki kaliteli ve oyunda Pre,Ve pus eşyalarına harcama yapan insanları da Böyle kolay Daraltamaz.

Biliyorum ki Form mod'ları bu gönderiyide silecekler.

Lütfen rapor edin demeyin. Konu raparlama konusu değil Her gün aynı kişi aynı yerde 3-4 ay bu adam ısrarla bunu yapıyor ve yapmaya devam edecek. Konu açık kalsa şikayetlerde gelecek bence konu altına Gerçekten bıktık inanın.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Elbetteki silenecek. Herkesin görebileceği forumun genel bölümüne şikayet içerikli konu açılıyor.

Kanıt olsun ya da olmasın bu tarz konulara müdahale edilir.

Forum kurallarında belirtilen 13 ve 14. Maddeleri okuyun lütfen.

Forum Kuralları

okuyacagım ve bu konu ile ilğili nereye yazmam gerektiğini ögrenecegim bu konunun peşindeyim tşk ederim bilği için

Ben Sizden özür dilerim okumamak en büyük sorunumuz ben okudum ve konunun nasıl yapılmasını gerektiğini öğrendim ve gereğini yaptım anlayışınız için tşk ederim.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Rica ederim.

İyi forumlar.

Mod yada gm lerden bir açıklama bekliyoruz bence açıklama yapsınlar. Sorun 1 kişinin sürekli bir şekilde aynı yerde kosp kulanması neden çözüleme diğiyle ilgili
    açıklama yapabilecek varmı? Saat 03:37 7/24 eziyet devam ediyor.

Allah aşkına bu koxperla bugün konuştum adam sadece küfür ediyor. Videodan ksc den kanıt sunmamızı beklemek yerine 2 dk ardreame girip gözünüzle görseniz olmaz mı vurun banı gitsin. Anladığım o ki bu şahıs 6 7 aydır yedekli hesaplarla ardream de tren yapıyor dün öğlen saatlerinden bugün sabah 6 ya kadar dağ tepe demeden 500 metreden atak yaparak geleni geçeni kesip dalga geçti. Dedimki cz geçeyim bir de göreyim yine bir okçu koxp kullanıyor dağlara çıkıyor ağaç evlerin içine giriyor 1 pt human arkadaşta adamı kesmeye amacına ulaşmasına engel olmaya çalışıyor. Lütfen şu oyun sene 2013 e dönmesin. Yukarda arkadaş müthiş bir öneri sunmuş altına tüm playerların imzasını atacağına eminim. Pk alanlarına trede açmayan hesaplar giremesin tertemiz fikir uygulanırsa çok memnun olacağız.

Senior Member FEROBERTOTV's Avatar
    Rapor etmekten başka çaresi yok .

Rapor 1 yıldır adam andreamda kospla geziyor. Yazık. Söylenecek çok şey varda karşılığı yok. Andrama girmeyiz yapacak bir şey yok.