Results 1 to 9 of 9
    Member ElectTheJeaN's Avatar
    Nickname
    EncyClop
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    DurabiLity
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus

Exclamation TBT'den dolayı charım banlı

Server: Diez
    Nick: EncyClop

İşim gereği oyuna ara vermiştim ve 1 sene sonra oyuna gireyim dedim girdiğimde carım TBT'den dolayı banlı yazısıyla karşılaştım defalarca ticket atmama rağmen carım açılmadı , bu hesabımı uzun yıllardır kullanıyorum her hangi bir illegal program kullanmadım ve kullanılan partilerde dahil bulunmadım. tekrardan hesabıma bakılmasını rica ediyorum ...

Last edited by ElectTheJeaN; 11-17-2019 at 06:34 PM.

ElectTheJeaN
    FFH

Junior Member
    Bu karakterle hem rakip olarak hem de aynı ırkta defalarca oynadım. Hiç bir zaman illegal bir program kullandığını da görmedim. Diez serverında da varsa hasmı dışında kullanacağını iddia edebilecek biri yoktur. Uzunca bir süredir oyuna ara vermişti. Yeniden başladığında bu ban olayını öğrendi. Bir hata olduğunu düşünüyorum. Yeniden gözden geçirilmesi gerekir.

Junior Member
    Arkadaşı yıllardır tanırım herhangi bi illegal program kullanmadı kullanmazda yani yapılan bi yanlışlık olduğunu düşünüyorum.Tekrar hesabına bakılmasını rica ederim.
    Kolay gelsin

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Foruma konu açılması hesabınızın incelenmesini sağlamayacaktır.

Destek ekibi tarafınıza olumsuz yanıtlarda bulunuyorsa üzülerek söylüyorum ki bu duruma yapacak bir şey yok. Karar kesinlemiş oluyor. Hatta ısrarcı olunmaması adına uyarıda da bulunabilirler. Müşteri temsilcisi bu uyarıları dikkate almayıp ısrarcı tavırlara devam edildiğini düşünürse, bilet sisteminden de engelleme yapabiliyorlar.

Junior Member
    Banlanan karakter ile yıllarca aynı klanda bulundum rakip olarak da oynadık herhangi bir illegal program kullandığını ne kendim gördüm nede kullandığını iddia edeni duydum. Ayrıca bir yılı aşkındır kendisi oyuna ara vermişti, yeniden başlamak istediğinde ise ban yediğini öğrendi. Bir yanlışlık olduğunu tekrar incelemeniz gerektiğini düşünüyorum.

Member ElectTheJeaN's Avatar
    Nickname
    EncyClop
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    DurabiLity
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    iyi güzel söylüyorsunuz da benim yapmış olduğum bişey yok bu neye istinaden ban atılıyor yazdıkları hazır cevap 3.şahıs partilere girmişsiniz o yüzden ban yemişsiniz diyorlar ya ben oyuna 1 sefere girdim çıktım 2. girişimde TBT' den dolayı hesabınız kapatıldı ibaresiyle karşılaşıyorum şaka gibi yani lütfen bi daha inceleyin bişey olmadığını bizde göreceksiniz bi yanlışlık olduğu kanaatindeyim

ElectTheJeaN
    FFH

Senior Member _NaturoN_'s Avatar
    Nickname
    Software
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    JusticeSecret
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    tbt den ban ne demek ?
    Veteran Player

Junior Member
    arkadaşı iyi tanırım öyle bişey yapmayacağını herkez iyi bilir kesin bi yanlışlık vardır

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Quote Originally Posted by _NaturoN_ View Post
    tbt den ban ne demek ?
    TPT demek istemiş sanrım, 3. Parti Program kullanılması durumunda TPT banı atılmaktadır.