Results 1 to 4 of 4
    Junior Member

Angry Küfür Eden Oyuncu Hakkında

Siriusta bir adamın charının yatmaya yakın olduğunu görüp ona yardım ettim yanında bekleyen adam bana küfür etmeye başladı(makrocu elemanı yatırmaya çalışıyormuş) bense afk kaldıklarını zannetmiştim biri makrocuymuş diğeride insanların aile değerlerine, inancına ve dinine küfür eden biri çıktı bu ülkeyede bu ülkenin insanına da inancım artık kalmadı en ufak bir durumda ne hale düşürüyorlar insanlar kendilerini.

Saygıdeğer Yetkililer lütfen gereğini yapınız bir insanın dinine ve ailesine küfür etmenin cezasız kalmaması gerektiğini düşünüyorum, iyi çalışmalar.

Not: Normalde çok ciddiye alınmayabilir başkaları ''ne olacak ya küfür hep ediyorlar zaten'' diyenler olabilir ben kaldıramıyorum arkadaşlar evli barklı adamım dinime ve aileme küfür edilmesi kanıma dokunuyor bana ağır geliyor.

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Merhaba,
    Oyun Kurallarını uymadığını düşündüğünüz kişileri kanıtlarınız ile birlikte Cheat Reports bölümüne konu açıp incelenmesini sağlayabilirsiniz.

Cheat Reports Dışında işlem yapılmamaktadır.

Cheat Reports Kullanımı

Junior Member
    https://forum.nttgame.com/forum/show...68#post1900068

Linkinden konuyu takip etmek isteyenler takip edebilirler, teşekkür ederim moderatör arkadaşım yardımcı olduğun için konu taşınmıştır.

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Quote Originally Posted by ilker1994 View Post
    https://forum.nttgame.com/forum/show...68#post1900068

Linkinden konuyu takip etmek isteyenler takip edebilirler, teşekkür ederim moderatör arkadaşım yardımcı olduğun için konu taşınmıştır.
    Cheat Reports bölümü kişiye özeldir sizden başka kimse göremez.

Tags for this Thread