Results 1 to 5 of 5
    Junior Member

Post hapse atıldım gorevı yaptım ama cıkamıyorum

arkadaslar haksız yere hapse gıttım sadece jr lerde oyuna gırıyorum bı baktım char hapse atılmıs neyse dedım 1000kc hardadık stick aldık görevı yaptım ama yine cıkamıyorum arastıdırdım itemı ınventorıde gezdırmek gekemıs 10sefer gezdırdım yıne cıkamıyorum delı olacam yaaaa bunlar ancak ınsanları soylamyı bılıyorr uzun yıllar araverdımdı tekrardan basladım baslamaz olaydım
    Last edited by SkCLucky; 11-16-2019 at 05:38 PM.

Junior Member
    hıcbır ıllegal program yada makro kullanmam neden hapse atıldım onuda bılmıyorum 2,sı 2gundur cıkamıyorum gorevı yaptıgım halde stick inventorıde 100 defa gezdırdım gorevı sıldım 2,sefer yaptım butun serverlerden denedım bu neyın nesı yaaa yazıklar olsun sızee server sirius nıck MrAyTaCc lutfen bır ılgılenın

Junior Member
    bu oyunun tek mantıgı var oyuncularını soymak baska bır mantıgı yok 6/7 yıl ara verdım sonra yenıden basladık ama püsman oldum acıkcası bu oyun bıze hıcbırsey vermıyor adalet denılen bırsey yokk dedıler oyun duzeldı eskısı gıbı degıll isc var artık soyulmazsın falen fılan bu oyun hıcbırrzaman duzelmez ben bunu analdım

Junior Member
    hele sukur cıkardım charıııı

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

İstisna olarak bu gibi durumlar yaşandığında bizler tarafından ilgili bölgeden çıkarılıyorsunuz. Problemin çözülmesine sevindim, iyi oyunlar!