Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 46
    Senior Member

Post Oyunun En Temel İhtiyacı Olan Swift Hk.

Cidden 15 senelik oyunda hâlâ towndan roguelere "sw verir misin?" yazmak zorunda kalıyoruz.Hem rogueler de bıkmıştır artık herkesin onlardan "sw" istemesine.
    Townda npc var diyeceksiniz ama sw bittiğinde town atıp tekrardan sw alıp gelmek inanın yoruyor.Pk atan adam zaten sw sc alır.
    Swift skilli eklenmese bile en azından "Sprint" skili eklensin.
    Etkinliklerde falan da zulüm oluyor. Jr,Bdw gibi yerlerde pknın tam ortasında alttan "sw ver" yazıyoruz, adam sw mi atsın yaratığa/düşmana mı vursun.

YILDIK.. YILDIK...

yorumlarda biri madenden sw cake çıkabilir yazmış.aynen olabilir.hem madenciler için gelir kaynağı olur.
    ya da npcden alınan sw süresi 30dk olsun.
    Ya da npcden alınan bufflar üst üste de birikebilir.
    Last edited by Costinya_5447; 11-21-2019 at 05:39 PM.

Senior Member
    +1 destekliyorum.

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam.
    Evet bunca yıldır herkes prilere de undy +2k ac pls yazmak zorundalar. Asaslara sw luup bi cure atsana vsvs. örnekler belki çoğalabilir.
    Şahsen ben gördüğün her mageye ve wariora istemeden sw atan birisiyim.
    Kurianları sevmiyorum. Onlara atmıyorum.Ayrıca savaş jr vs. etkiniklerde şartlar 2 ırk içinde geçerli.
    Siz sw buff +2 isterken karşı ırkda sw ac +2k istiyor. Yani burda eşitlik söz konusu.
    Sw istemekten und +2k pls demekten çekinmeyin lütfen. Takım oyunu bu.
    Hayret. Sorun basitçe çözüldü.

Senior Member
    sadece sw buff'unun süresinide 10dakikadan 30 dakikaya çıkarsalar sorun çözülecek.

atak, defans, hp buffları 30dk iken sw neden 10dk?

Senior Member FFferik16's Avatar
    Evet keşke basic skillerde her sınıfta sprint olsa, kimsenin bundan dolayı dezavantaj yaşayacağını sanmıyorum.

Çoğu sunucuda kocaman kocaman ve bomboş haritalar, SW'siz git git bitmiyor. Hele CZ'de adam ararken telefonda Youtube'dan video izliyorum yolda canım sıkılıyor diye.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Tuzlukcu55 View Post
    Selam.
    Evet bunca yıldır herkes prilere de undy +2k ac pls yazmak zorundalar. Asaslara sw luup bi cure atsana vsvs. örnekler belki çoğalabilir.
    Şahsen ben gördüğün her mageye ve wariora istemeden sw atan birisiyim.
    Kurianları sevmiyorum. Onlara atmıyorum.Ayrıca savaş jr vs. etkiniklerde şartlar 2 ırk içinde geçerli.
    Siz sw buff +2 isterken karşı ırkda sw ac +2k istiyor. Yani burda eşitlik söz konusu.
    Sw istemekten und +2k pls demekten çekinmeyin lütfen. Takım oyunu bu.
    Hayret. Sorun basitçe çözüldü.
    senin gibiler oldukça oyun 2 adım bile ilerlemez.

Madende sw cake olsun ölünce silinsin

Senior Member
    Ben de yıllardır TP demekten 444444 yazmaktan bıktım . Wolf yazmaktan bıktım . Sw yazmaktan bıktım . +++++ Ac yazmaktan bıktım ama ne yaparsın işte oyunun da zevki o her job birbirine muhtaç

Senior Member
    Quote Originally Posted by borisbaba View Post
    Ben de yıllardır TP demekten 444444 yazmaktan bıktım . Wolf yazmaktan bıktım . Sw yazmaktan bıktım . +++++ Ac yazmaktan bıktım ama ne yaparsın işte oyunun da zevki o her job birbirine muhtaç
    birader townda dururken kimsenin bir priestten Acc veya str 15 istediğini gördün mü?

Senior Member Errico's Avatar
    Nickname
    CryptoFuture
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    Intensity™
    Server
    Orion
    Race
    El-Morad
    Evet warrior ve rogue da olan sprint skilinin warriorin esyalarini kullandigi ve o sinifa yakin oldugu halde Kurianda neden olmadigini merak etmisimdir.
    Ben Bir Turk Milliyetcisiyim