Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 30 of 36
    Quote Originally Posted by Eryudes View Post
    Ne güzel olurdu varya... Şöyle cıvıl cıvıl uzun kulaklı okçular, yeni skiller, okçulara dayalı bir KO evreni...
    Bir okçu olarak okurken heyecanlandım...

Senior Member _NaturoN_'s Avatar
    Nickname
    Software
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    JusticeSecret
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Var olan bir yer değildir, muhtemelen bir projedir. Bu konu hakkında detaylı bilgi varsa Gm ekibinden öğrenip sizlere paylaşırım.
    Bu adamı reiz ccc olarak gören tek ben miyim D:
    Veteran Player

Senior Member
    Konu güncel.

Yeni bilgisi olan varsa yeşillendirebilir.

Senior Member
    Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    O bölge yüzünden "elf ırkı gelecek" diye konular açılmıştı.
    fenada olmaz aslında elf ırkının gelmesi savaş alanındasın karus human savası var kafa kafaya çarpısıyorsun ama 3ncü bir ırk olursa tüm oyun stratejin değişmek zorunda kalacak bütün gücünle karşı ırka saldıramaycaksın mesela diğer ırkıda hesaba katacaksın savaşı kazanan istediği ırkı basma olacak kaybeden 2 ırk kendi haritalarında tetikte bekleyecekler vs ilginç geldi

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    O bölge yüzünden "elf ırkı gelecek" diye konular açılmıştı.
    Büyük güncelleme diye her yere reklam verilirse, beklenti bu yönde oluyor.

Quote Originally Posted by abdullah seker View Post
    Konu güncel.

Yeni bilgisi olan varsa yeşillendirebilir.
    Oyuna hikaye gereği yeni 2 ırk eklendi. Elmorad ve Karuslara Elfler dost ırk olarak, Drakiler ise ortak düşman ırk olarak eklendi.

Minark Foreste sadece 30-39 lv iken Monster Stone ile gidebilirsin (Scorpion of Minark Forest)
    Oyunda Elf NPC ler var; Item Rental, Secret Agent Clearence, Mercenary Adjutant Rage gibi.

(Oyunun hikayesinde şöyle bahseder...)
    Elfler

Elfleri, Logos insanlardan sonra yaratmıştır.
    Logos, elflerin insanlar tarafından asimile olmalarını istemediğinden onları yeşil sis ile Minark Ormanında koruyor.

Logos sisi aşarak Minark Ormanına geldi. Pathosun yıkımıyla Elflerin şehri güvenli olunca, Logos Chyperin başını içeren kutuyu elflere verdi.
    " Size yaratıcınız olarak emrediyorum, ne olursa olsun bu kutuyu koruyun. Eğer bu kutu açılırsa, tüm dünya yok olmaya başlar".

Tüm hikaye için.. http://knight.mgame.com/guide/?rtype=S
    google translate ile ingilizceye/türkçeye çevirip okuyabilirsiniz

Senior Member
    Quote Originally Posted by Jamaddar03 View Post
    Oyuna hikaye gereği yeni 2 ırk eklendi. Elmorad ve Karuslara Elfler dost ırk olarak, Drakiler ise ortak düşman ırk olarak eklendi.

Minark Foreste sadece 30-39 lv iken Monster Stone ile gidebilirsin (Scorpion of Minark Forest)
    Oyunda Elf NPC ler var; Item Rental, Secret Agent Clearence, Mercenary Adjutant Rage gibi.

(Oyunun hikayesinde şöyle bahseder...)
    Elfler

Elfleri, Logos insanlardan sonra yaratmıştır.
    Logos, elflerin insanlar tarafından asimile olmalarını istemediğinden onları yeşil sis ile Minark Ormanında koruyor.

Logos sisi aşarak Minark Ormanına geldi. Pathosun yıkımıyla Elflerin şehri güvenli olunca, Logos Chyperin başını içeren kutuyu elflere verdi.
    " Size yaratıcınız olarak emrediyorum, ne olursa olsun bu kutuyu koruyun. Eğer bu kutu açılırsa, tüm dünya yok olmaya başlar".

Tüm hikaye için.. http://knight.mgame.com/guide/?rtype=S
    google translate ile ingilizceye/türkçeye çevirip okuyabilirsiniz
    Bilgiler için teşekkürler.

Ben mgamede knight online sorumlusu çalışan olsaydım şöyle bir yenilik getirirdim ve bu yenilik oyunun reklam yüzü olabilirdi.

Oyuna 2 yeni ırk getirirdim elfler ve drakiler olarak.
    Bunun akabinde human ve orclardaki roguedeki archer sınıfını kaldırırdım elflere eklerdim.

Elf ırkında sadece okçular(archer) ve rahipler (priest) olurdu

Draki ırkında ise mor ve karanlık büyüler yapabilen " arcane mage " ve rahipler olurdu

Elmoradlar ile elfler koalisyon ırk
    Karuslar ile drakiler koailsyon ırklar olurlardı ve birbirleriyle savaşırlardı...

Ah ah bu oyunu yapanlar oyunun kıymetini bilmiyor öyle güzel yenilikler getirilir ki

Senior Member
    Guzel konu, hikaye paylasimi da cok iyi keske herkesin istedigi gibi ek irk veya irklar gelse hem savaslarin geneli degisir hem cz alanindaki rekabet farklilasir yeni itemler yeni skiller farkli hava katar

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by IHunt View Post
    Guzel konu, hikaye paylasimi da cok iyi keske herkesin istedigi gibi ek irk veya irklar gelse hem savaslarin geneli degisir hem cz alanindaki rekabet farklilasir yeni itemler yeni skiller farkli hava katar
    Aynen öyle, oyuna yeni bir ırk eklense direkt olarak o ırkı oynamaya başlayabilirim.

Quote Originally Posted by SchizopH View Post
    2023'de açılacak orası.

NTTgame, mGame ile yapılan antlaşmanın gizli maddelerinin sona ermesini bekliyor.
    Hahaha sene 2023, rosetta oly birlesti minark oldu. Tebrikler kardes